Sayfa 429/483 İlkİlk ... 329379419427428429430431439479 ... SonSon
Arama sonucu : 3863 madde; 3,425 - 3,432 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Ücbeş sene sonra
    130 olunca bu günleri yadederiz
    Valla düşmesini isteyen sayısı yükselmesini isteyenden daha fazla son zamanlarda.
    Ben her türlü yazanların rakamlarına alıştım. İlk çeyreğe ne kaldı. Sonra derim ikinci çeyreğe ne kaldı. Çarşamba çarşafa dolanır, Perşembe mübarek gün. Öyle geçiyor benim yaşantım bunda.. ytd

2. Ziyaretçikerde artış var. Bilanço sonrası İkinci gapli açtığı günün sayısına yaklaşıyoruz. Ytd

3. Endeks 8000 olsa bu 30 cent olur. Amma dolar baglatisi tutmuyor. Yilanoglu neden hala 40 olmadı anlamiyorum. 30 centin önünde 2 büyük engel var biri endeks muhendisi bademler , diğeri kontrollü deval yapan simsekgiller , tahtayi yapan salakta bu süreçte millet mali yukardan itelerken alttan mal kaptiracak yapacak bişey yok.

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Süülemesi ayıbolmasın biraz mal geldi sonunda bi gılını koparttık tahtacının
    Cimri herif nolcuuk
    Sonunda kaptım parasını itnenin.. ytd

5. İşin şakası bi yannı, bende paso alıyon satıyon duruma göre hareket yani, aslında pekte bi beklentim yok açıkcası maliyetimi ve lot sayımı iyileştiriyorum.
    Şortumu kapattım, bugünde şanslı bi gün oldu

16.96 Since 27 Aralık 2023

6. Kaptın olucakti. Tebrikler bozkurt hc.

7.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    İşin şakası bi yannı, bende paso alıyon satıyon duruma göre hareket yani, aslında pekte bi beklentim yok açıkcası maliyetimi ve lot sayımı iyileştiriyorum.
    Şortumu kapattım, bugünde şanslı bi gün oldu
    Dün 106 kademe yaptı. Sen dar alanda kısa paslaşmalar seviyorsun sanırım. Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Dün 106 kademe yaptı. Sen dar alanda kısa paslaşmalar seviyorsun sanırım. Ytd
    Sepetimdeki diğer hisselerde pek işlem yapmıyorum, mesela tuprs maliyetim o kadar iyi ki, yaslan arkana, o derece yağni
    Ama bunda maliyet kötü, 19 tale
    O yüzden arkaya bir türlü yaslanamıyorum, ama kıvama gelicek buna inanıyorum

16.96 Since 27 Aralık 2023

Sayfa 429/483 İlkİlk ... 329379419427428429430431439479 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •