Sayfa 456/493 İlkİlk ... 356406446454455456457458466 ... SonSon
Arama sonucu : 3938 madde; 3,641 - 3,648 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Seni o yüzden hep takdir ettim spenc hc , sepet mevzuunu sen aşıladın bana,benim sepettekileri biliyorsun, bazısı bugün tl bazlı rekorunu tazeledi
    Valla hocam gecende yazdım. Sende söylemiştin hatta zirvediklerde düzeltme yapıyordur eğer endeks gidiyorsa, en diptekine aktariyorsan en zirvedekinide aktarmak lazım parayı portfoyde. Arada testere de olan hissen varsa ellesmeye gerek yok, takılsın kafasına göre. Ama yanlış anlaşılmasın tavsiye değil, herkesin elindekine göre de değişir bu durum.. bankaya elleşmem duzelmesinde almam, ilave etmem ama geri kalmış diğer zirve tazeleyen varsa eklerim. ytd

2.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    şaka bir yana sanırım çarşambaya kadar bekletebilirler.. 2 ileri 1 geri.. 21.10 geçilince önümüz biraz daha açılır 21.78 biraz soluklanırız
    İnşallah hc çarşambaya şunun surasında ne kaldı, bir dahaki haftanın çarşambasina da razıyım, bilançoya yaklaştık gelecek olan bilançonun carsambasi da uyar.. 😊 teşekkürler.. ytd

spen hc bilirsin, baharda erik, kışında AYVA yemeyi severim.. bu sefer baharda ayva yedirdiler. kışın ben ucuz eriği nereden bulacağım.. buralarda dolanıyorsam tek sebebi eğlenmek (ve bilgi paylaşmak).. eğlenirken üstüne para verdikleri tek yer borsa

takım grafikte pek belli olmuyor.. ayrı göndereyim dedim.. biraz hızlı hareket ederler ve roza üzerine çıkarlarsa yukardaki leylak dayanamaz sevgilisinin yanına gelir.. sonra çek kayıkçı kürekleri.. şimdilik bekleyeceğiz...

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

4. Eyvallah esozcan hc eline emeğine sağlık. Şimdilik bekliyorum diyemem sürekli o pozisyondayim 😊
    Valla ağzın ne ayva ne de erik yesin, bal yesin... Ytd

5. Bir tane adam gibi klip atamadım. Kaç Çarşamba geçti hiç problem değil. 😊 Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Moral bozmak yok, öpülsekte keyfimiz her zaman gıcır olsun.

https://youtu.be/Jttb-2X9zgo
    Bundan bir tane daha yok çok doğru!
    ama herkesin sepetinde bir tane var sanki.. 😂 ytd

7. Geçen haftaya göre petrol yaklaşık yüzde 3 aşağıda kapadı. İran- İsrail durumlarina rağmen. Dow diğer sp nasdag göre yeşil kapadı.
    Biz haftasonu olası duruma göre bankalar ağırlıklı yukarıda kapadık ki h.sonu birşey olursa oncesinde yukarı pozisyon alınmış oldu.
    Ama
    Ayın 25 i perşembe günü MB faiz kararı da var belki onunda öncesi için, bankalarda sert yükseliş alınmış olma ihtimali bana daha yakın geliyor. (Herhangi bir faizi sabit bırakma ve indirim söz konusu olursa diye.) ytd

8. Yüzde 3 luk düşüşün nafta fiyatını aşağı çekeceğini düşünursek. bakır, demir gibi emtialarin yukarı seyri gibi etilen nasıl bir hal alacak onu da haftaya görürüz artık.

Bu arada bazı genel kurullarin sonuçlarını okuyorum, genel olarak ikinci yarıda Çin deki stokların erimesinin beklenildiği yazıyor.
    Yani tabi onların genel kurullarindan kendi iç dinamik ve sektörel farklılıkları olduğunu da gözardı edemem.
    Lakin sektörler birbirine dominedir, sonuçta döngüselde olsa birbirine kolere olasılığı ağırdır.
    Ytd

Sayfa 456/493 İlkİlk ... 356406446454455456457458466 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •