Sayfa 100/554 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon
Arama sonucu : 4430 madde; 793 - 800 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Yatırımcı ilişkilerine mail atın borcu ciroyu yazın altına da karı yazın bu kar nerden geldi bakalım ne cevap verecekler

2. Ben iyisiyle kötüsüyle bu şirketin hissedarıyım.Büyük bir marka petkim.Uzun vade yatırımcıyım.Maliyetim pandemi dönemindeki fiyatlardır.Borsa böyle bir piyasa.Acısı, iğnesi elbette olacak, ben finali beklerim.Trader olmadım, bu anlayışla hisse alan kişi ve kurumları üzebilir.Sonuç olarak aldığın bir malı beğenmiyorsan ve kullanmadıysan iade yapabilirsin.
    Bu yorumlarımı iyi veya kötü anlamda değerledirerek yatırım yapmayın satmayın.YTD.
    Forum bunun için var.Bilgi paylaşımı yapalım, yanlışlarımız olabilir düzeltelim.Münazara yapalım.Ama saygımız ile sevgimiz ile olsun.

3.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Ayrıca bu tavan 2027 yılına kadar geçerli 5 yılda bir yenilenir. Ytd
    Sermaye tavanı artmıyor, sermaye artırımı yapılıyor. Eğer türkçe biliyorsam öyle diyor. :
    --------------------------
    17.11.2014 tarihli özel durum açıklamamızda, Şirketimizin bağlı ortaklığı Petlim Limancılık Ticaret A.Ş.'nin ("Petlim") sermaye artırımına katıldığı ve söz konusu şirketin sermayesinin 150.000.000 TL'ye ulaştığı duyurulmuştu.

Bu defa; bağlı ortaklığımız Petlim'in 21.12.2023 tarihinde gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurulu'nda, şirket sermayesinin 150.000.000 TL'den 3.015.800.000 TL'ye artırılmasına karar verilmiştir. Konuyla ilgili olarak 21.12.2023 tarihli Yönetim Kurulu toplantımızda da; şirketimizin işbu sermaye artırımına, toplam 2.713.750.000 TL'nin nakit verilen borç kaynaklı alacaklarımızdan karşılanmasıyla katılmasına ve bu husustaki gerekli işlemlerin yapılmasına karar verilmiştir. Petlim'in söz konusu Olağanüstü Genel Kurul toplantısının ve sermaye artırımının tescilini takiben Şirketimizin Petlim sermayesindeki payı %93,47 olacaktır.
    --------------------

y.t.d.

Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    Petlimin karı faaliyetten gelmiyor yaklaşık 9 milyar borcu olan ve yılda 22 milyon dolar ciro yapan firma zaten kar yapamaz bu karı yönetim bile açıklayamaz inanın
    Peki bu limana satmak yerine bir ortaklık olsa durum ne olur? Öyle ya da böyle bu bir liman! Ve aktarma noktası, lojistik ve herşey demek! Ytd

5. Pek çok hissede olduğu gibi petkim'de de fiyat hareketlerinde şaibeler var... ama kimi kime şikayet edeceğiz... Her türlü müracaatta standart klişe cümle... "serbest piyasa koşulları" deyip sıyrılıyorlar...
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

6. Şirket büyüyor ve güçleniyor ama şirket yönetimi iyi niyetli değil galiba
    Neyse sıkmayın canınızı,gün gelir bir gün yönetim değişir belki o zaman hak ettiği muameleyi gösterirler

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

7. Liman elbet bir değer ama bu değere ortak olacak firma burda gelecek görmeli ben 400 milyon usd yatırdım bu paray 7 senede bu liman çıkartır kimsenin lojistik vs umrumda değil potansiyel önemli Petlim 8 senedir zaten potansiyelini fazlasıyla göstermiş ortak olacakta buna göre ortak olur , socar iyi varlıkları kendinde zombileri Petkim’de topluyor , Star hisse almadığından zararı 600-140:460 milyon dolar stara satmadığı arsadan 300 , Petkim’den de en az 200 zarar var toplamda 1 milyar dolar socar Petkim yatırmmcılarına zarar ettirmiş Türk dil kurumuna varlık aktarımı nedir diye sorduğunuzda socar un Petkim stratejisi diye cevap çıkıyor

8.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Peki bu limana satmak yerine bir ortaklık olsa durum ne olur? Öyle ya da böyle bu bir liman! Ve aktarma noktası, lojistik ve herşey demek! Ytd
    Hocam konuyu bilmiyorsun. Sürekli forumda video atıp duruyorsun. Limanın yüzde 30 ' u zaten işin başında Goldman 'a satıldı. Ne ortağı. İşletmeside Petkim adına biz bu işi bilmeyiz diye APM Terminals 'e verildi. Onlar ne kazandırırsa artık. Nasıl anlaştılarsa. Şu forumda allah aşıkna birazda petkimi okuyan araştıran birileri yazsın.

https://www.dunya.com/sirketler/gold...-haberi-252407

y.t.d.

Sayfa 100/554 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •