Sayfa 2/480 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 3833 madde; 9 - 16 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

Dandanakan hc teşekkürler. Ne olur ne olmaz sayfa yenilenir diye senin grafikleri son sayfaya yapıştırdım. Orada dolar bazlisi da mevcut..

Umarım benim içinde bu yeni 1000 lik sayfa selam vermeye geleceğim sayfada olur ilerleyen süreçte.. ytd

Alıntı Originally Posted by salimyuna Yazıyı Oku
    Günaydın yeni bir sayfa açıldı.
    Günaydın Salim hc bakalım temiz bir başlangıç olacak mi bu yeni sayfa! Hayırlı olsun.
    Bazı yazılarımı sildim dandanakan hc nin grafikleri baş sayfada kalsın diye.. ytd

3. Herif soyguncu akşama kızartırsa şaşırmam

16.96 Since 27 Aralık 2023

Gönül ister ki Bülent Ersoy dan! Bir elinde cımbız bir elinde ayna umurunda mı ki bu dünya.
    Klibini atabilmek ama işte amasi var..
    Gönül bu ona da konar şuna da.. ytd

5. Olumsuz olumsuz yazıyorsun diye kızan olmasın, sonuçta süper ütücü kral bir tahtacimiz var, bi bakarsın şak diye tavana kitler, belli mi olur

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Gönül ister ki Bülent Ersoy dan! Bir elinde cımbız bir elinde ayna umurunda mı ki bu dünya.
    Klibini atabilmek ama işte amasi var..
    Gönül bu ona da konar şuna da.. ytd
    Dünya tersine dönse vazgeçmem, gökteki güneş sönse vazgeçmem.. diyor Müslüm Baba.. ytd

Tahtacı sayfa yeni, ortam yeni, starla sende yeni sayılırsın.
    Düşürme beni müşküle, akşam olunca bakicaz, iki kaşık atacak miyiz bir tabak keşküle.. ytd

8. Ama yalan yok,çok eğleniyoruz tahtacinın bu tırmalama hareketlerini izlemek.
    Dansöz gibi kıvırtıyor kerata

Sayfa 2/480 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •