Sayfa 261/560 İlkİlk ... 161211251259260261262263271311361 ... SonSon
Arama sonucu : 4474 madde; 2,081 - 2,088 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Ha bu akşam sach goldman 4 bankamız için yüzde 18 ilk bir hedef revizyonuna gitmiş! Bunu gece niye atarlar bilmiyorum belki mal vermek belki de almak için onu da bilemem ama endekse hiç bakmamıştım!
    Çok anladığımı düşünmesemde küsuratları yazmadan!!
    Günlükte 295 cent kapamış
    Günlükte 292 cent destek - 302 direnç
    Haftalıkta 286 cent destek- 311 direnç
    Aylıkta ise 291 cent destek - 321 direnç
    Yıllık olarak yazmadım!
    Tabi ben böyle gördüm doğru diye birşey olamaz!

Bu yüzden yatırım tavsiyesi değildir! Ytd
    Geçen zamanlarda Bozkurt Hc için yaptığım endeks çalışması vardı, günlükteki direnç kısmındayız endeks olarak! Gönül ister ki haftanın bu son gününde haftalık dirence yol alsın! Gönül neler istiyor neler! Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Yarında olmazsa varsın olmasın be gülüm, ben acıyı şerbet diye içer geçerim. Bugünde Galatasaray mutlu etti der, avunurum. Ytd
    Tam olmasada Eyvallah, idare eder. Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Geçen zamanlarda Bozkurt Hc için yaptığım endeks çalışması vardı, günlükteki direnç kısmındayız endeks olarak! Gönül ister ki haftanın bu son gününde haftalık dirence yol alsın! Gönül neler istiyor neler! Ytd
    Endekis mühendisliğinde master yapmış palamızı artık çözemiyorum spenc hc iki gündür zopa yedim, yani bi beklentimi yazdım diye bu kadar da kasılması enteresan hakkaten yok büüüle bişii

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Endekis mühendisliğinde master yapmış palamızı artık çözemiyorum spenc hc iki gündür zopa yedim, yani bi beklentimi yazdım diye bu kadar da kasılması enteresan hakkaten yok büüüle bişii
    Hocam işlem yapmak zorunda olmadığına alıştır kendini, biraz başka şeylerle ilgilen.

Hirslar en büyük düşman bu ortamda.
    Hisse yükseldi diye şunu demek absürt belki ama 6 ay bekleyip maliyetine yakınlaştığı da aynı sabrı gösteremedigini söylemek istemiyorum. En azından bilancoyu görmek isterdim senin yerinde olsam, tavsiye olmasın tabi yine de.

Hisse dusedebilirdi ama sen bu düşüşlerde disiplinli davranıp kazanmıştın diye hatırlıyorum.
    Aslında çok öncesinde dediklerimi hatırlarsan zorunluluktan beklenildiği gibi yükseldiğinde de bekleyebilmek asıl konu.

Ana konu oncelikle sabır, alsat yapan içinde hem sabır hem disiplin. Ama hırs yapmadan.
    Yanlış bir ifade kurmadım umarım.. ytd

5. Bakma sen benim isyankar yazılarıma spenc hc tahmin edemediğin kadar sabırlıyımdır, altı ay suyuniçinde beklediğim gibi altı ay suyunüstünde de beklerim sıkıntı olmaz, haftaya da endekise düzeltme gelmezse tüm çalışmalarım çöpmüş derim, yabcak bişii yok
    Yeni vizyonumuz
    endekis yükselmeyebilir ama senin hisse yükselir.
    İyi tatiller

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

6. Bozkurt hc kendine şu soruyu sor! Sadece sen mi düşecek diye düşünüyorsun yoksa cevrendekilerde düşecek diye düşünüyor. Herkes aynı şekilde düşecek diye düşünüyorsa eğer, sen tahtacı olsan ne yapardın.
    Evet bir gün düşecek düzeltme gelecek belki haftaya belki daha sonra ama gelmezse eğer, nereden döner bilmek yine güç.
    Kaldı ki hisseler arasında ayrismalar söz konusu.
    Geçen yazdığım bir yazı vardı Dow ile ilgili, muhtemelen yine okumamissindir.

Adamların endeksi rekor kırarak ralli yapıyor ama ilginç olan şey havacılık hissesi american airlines 2018 de 60 dolardan 8 dolarlara düştü ve hala sürünüyor dediydim. Yani bizdede durum hissesel ayrismalar şeklinde olabilir.. ytd

7.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bakma sen benim isyankar yazılarıma spenc hc tahmin edemediğin kadar sabırlıyımdır, altı ay suyuniçinde beklediğim gibi altı ay suyunüstünde de beklerim sıkıntı olmaz, haftaya da endekise düzeltme gelmezse tüm çalışmalarım çöpmüş derim, yabcak bişii yok
    Yeni vizyonumuz
    endekis yükselmeyebilir ama senin hisse yükselir.
    İyi tatiller
    Eyvallah hc iyi tatiller olsun.

8.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Tam olmasada Eyvallah, idare eder. Ytd
    İdare eder kısmı neydi. Tüm zamanların TL bazlı en iyi haftalık kapanışıni yaptık. Günlükte başarmamiz iyi olur. Ytd

Sayfa 261/560 İlkİlk ... 161211251259260261262263271311361 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •