Sayfa 3/479 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 3825 madde; 17 - 24 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

Dün yazdığım bulut cizgisindesin, daha aşağıda dandanakan hc sırat çizgisi mevcut..
    Ortam yangın yeri, yarın ppk var. Herşeyi görüyorum. Bu bana yapılmaz bunca emeğim var, geçmiş kirli sayfalarda.. ytd

2. Sayfa temiz sanırsam çabuk kirleticez

16.96 Since 27 Aralık 2023

Bankalarda yarınki faizden istedikleri olmayacakmış havası katıyorlar gibime geldi. Yani 250 gelirse burun kiviririz der gibi.
    Gönlümden 250 geçiyor tabi ama 500 ve üstü olursa endeksi bankalarla tutarlar mı diyede gecmiyor değil hani.. gerçi akşama yarın için ya yer tutarlar ya da yarın için dinlenme olmuş olur. Yahu bu durumları yarını piyasa yapıcı zaten biliyordur..
    Bu çeyrek hem dövizi, hem nakiti bol borcu az, hemde işleri iyi olana yarar kanımca.. ytd

Salim hc buralar sana emanet, temiz bırakıyorum sayfayı. Müsait olursam gelirim yoksa akşama keşküle göre artık.
    Kartallar 🦅 yüksek uçar umarım..ytd

5.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Salim hc buralar sana emanet, temiz bırakıyorum sayfayı. Müsait olursam gelirim yoksa akşama keşküle göre artık.
    Kartallar �� yüksek uçar umarım..ytd
    Akşama keşkül yiyelim ağzımız daima tatlı olsun.Gün içi gelirsen lokma tatlısı yersin.
    Son düzenleme : salimyuna; 22-11-2023 saat: 13:21.

6. İsyandan tahtaci da çekip gitti sonunda, 1 üye 1 ziyaretçi

16.96 Since 27 Aralık 2023

Alıntı Originally Posted by salimyuna Yazıyı Oku
    Akşama keşkül yiyelim ağzımız daima tatlı olsun.Gün içi gelirsen lokma tatlısı yersin.
    Valla hocam ortamlar ne lokmalık, ne keşkülluk!
    Helvalik olmuş gibi! Ytd

Sayfa 3/479 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •