Sayfa 313/540 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413 ... SonSon
Arama sonucu : 4316 madde; 2,497 - 2,504 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Yarında MB var! Umarım arttirmazlar.
    Faizler oldukça yüksek zaten.
    Yabancı gelmezmis artirmazlarsa yahu ne yabancisindan bahsediliyor anlamıyorum ki. Hangi yabancı. Olanda gitti..
    Bu faizler hiç hoşuma gitmiyor zaten. Ytd

2. Zübük hojam öncelikle star yatirimi meyve verecekmiyi görelim. 6 yıldır yatırımcı bekliyor 2018 ilk taksidi ve aynı yıl son taksidi. Dile kolay gibi geliyor ama 6 yıl önce ortak olunmuş. Yatırıma para yatırılmış.
    Bir onu görelim nasıl bir şey çıkacak içinden. Ytd.
    Tam 6 yıl..

3. Ne kuponlar ödenmiş ne paralar ödenmiş 6 yıl.. ytd

4.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Ne kuponlar ödenmiş ne paralar ödenmiş 6 yıl.. ytd
    SOCAR efendi umarım hakkını verecek..
    Son zamanlarda epey yanıldım diye de es vereyim..ytd

5.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    SOCAR efendi umarım hakkını verecek..
    Son zamanlarda epey yanıldım diye de es vereyim..ytd
    Tahmini petkim yıl sonu ne kadar kâr bekliyorsunuz bugünlerde açıklar herhalde bilançoyu

6.  Alıntı Originally Posted by Zübük Zade Yazıyı Oku
    Tahmini petkim yıl sonu ne kadar kâr bekliyorsunuz bugünlerde açıklar herhalde bilançoyu
    Sayfa 139-144 arasında bir takım hesaplamalar yapmıştım! Tabi konu enflasyon muhasebesinden, enfeksiyon kaptırılmassa! Ytd

7. Bana göre son taksit ödendiğinden itibaren (pandemide zarar edilmişsede o da dahil) (verilmiş olan temettüler varmı bilemeden)bu durumlar hariç o kadar bir beklentim var!
    Ama son taksit değilde üçüncü taksitin ödenmediği kararı alındığı tarihten itibaren olursa stardan gelecek o zaman da varsa geçmiş dönem temettüleri diye beklemekten başka bir çare yok!
    Ama bana göre olmuyor bu işler, bugün kasedi atamadığım gibi hayatta bazen yanılmalar olabiliyor kendi adıma! Ytd

8. Cemil hojam senin beklentin nedir? Veya stardan hangi tarihten itibaren verilmesi gerekir kâr? Ytd

Sayfa 313/540 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •