Sayfa 314/523 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414 ... SonSon
Arama sonucu : 4177 madde; 2,505 - 2,512 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Selamlar palmet hojam sizin beklentiniz nedir? Ytd

2. Hep aynı terane. Tepeleri yükseltmeden sürebildiğin yere kadar süre, oradan short 'u bas sonra aşağı gel. Aklımın almadığı hergün aynı oyunu oynayacak karşı taraftaki enayiyi nereden bulabiliyorlar. Öyle ya sonuçta bu işin birde karşı bacağı olacak ki işlemden para kazanabilesin.

Bir önceki tepenin % 20 üstüne gidip orada tutunabilsin görelim. Sonuçta 80 kuruş için zirve kırıp hep aynı terane olarak aşağı basılan bir oyun var ortada. En güzel tuzaktır bu zirve kıran tahta gider hikayesi. Çıksın bir önceki tepenin % 20 üstüne, bakalım o zaman basabiliyor mu. Orada görelim bakalım durumunu.

Bu arada şirket bilanço tarihini açıklamamakta ısrarlı anlaşılan. Maaşallah şeffaf mı şeffaf.

y.t.d.

3. Neyse boşver şimdii...

y.t.d.

4. Tahtacıyı buradan kucaklıyor ve öpüyorum..
    Tebrikler de cabası.
    Endeks bankalarla faiz sebepli şahlanirken, doları gevsetmeleri sebepli dolar bazlı dik durdu.

Bir klip atardım da şimdi Haktan dan atmıyorum, hangi klip olduğunu biliyordur, B ile başlıyor.. ytd

5. Bu piyasada para kazanamayan gitsin emekli kuyruğuna girsin. Bence çok bile verdi. Herkes hakkınca.

y.t.d.

7.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    Eyvallah hojam beklenen gün geldi desenize!
    Ak göz Kara göz ortaya çıkacak! Ytd

8. Bu durumda tahtacı için son iki seans var, 26 akşamı açıklanırsa 3 seans!
    Bakalım renk verecek mi bugün ve diğer günler!
    Yoksa bildiğimiz petkoş mu? Ytd

Sayfa 314/523 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •