Sayfa 366/522 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466 ... SonSon
Arama sonucu : 4172 madde; 2,921 - 2,928 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Şişecamda yazdım burayada yazdım döngüsel her şeyin bir zamanı var diye! (Dinleniyor dongusellik)
    Ben yatırımcı iliskilerine mesaj atarım, hem yatırımları tebrik ederim hemde bilançolar geldikçe belli zamanlarda mesajlar atarım.
    Temmettu niye vermiyorsunuz vs diye cevap vermem.
    Vereceği temettuler bu faiz ortamlarında bir çok kişiye dağılıp güvercinlere yem gibi olacağı için şirketin bu parayı daha akılcı faize veya yatırımlara yonlendireceginin daha farkındayım.
    Önce o işler bitmeli yuksek faizli mevduatta değerlendirir şirket bana verse yüzlerce yatirimciya vereceği gibi hiç olacak Büyük lokma, güvercin yemine dönüşecek. Kaldı ki yüksek faizle borç alacağı üzere yine finansallara yani bize yansiyacak dagitacagi temettü.vs vs..
    Belki bu düşüncem başkalarını kizdirsa da mantık böyle diyor ya da ben böyle düşünüyorum.. ytd

2.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Senden sonra yazdığım için mi bu yargıya vardın kardeş. Yoksa ben yaziyorken mı arada kaynadin.
    Hangisi?
    sen niye alınıyorsun ? ben öylesine yazdım

3.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Şişecamda yazdım burayada yazdım döngüsel her şeyin bir zamanı var diye! (Dinleniyor dongusellik)
    Ben yatırımcı iliskilerine mesaj atarım, hem yatırımları tebrik ederim hemde bilançolar geldikçe belli zamanlarda mesajlar atarım.
    Temmettu niye vermiyorsunuz vs diye cevap vermem.
    Vereceği temettuler bu faiz ortamlarında bir çok kişiye dağılıp güvercinlere yem gibi olacağı için şirketin bu parayı daha akılcı faize veya yatırımlara yonlendireceginin daha farkındayım.
    Önce o işler bitmeli yuksek faizli mevduatta değerlendirir şirket bana verse yüzlerce yatirimciya vereceği gibi hiç olacak Büyük lokma, güvercin yemine dönüşecek. Kaldı ki yüksek faizle borç alacağı üzere yine finansallara yani bize yansiyacak dagitacagi temettü.vs vs..
    Belki bu düşüncem başkalarını kizdirsa da mantık böyle diyor ya da ben böyle düşünüyorum.. ytd
    şişe finansalları ayrıca oldukça başarılı o arkadaş yönetime haksızlık etmiş

yapılmakta olan yatırımlarda 1 milyar dolar var

1 milyar dolar paradan şuan 0 kazanıyor

2025-2028 arası faaliyete ektisi olacak

döngüsel şirket

iş gyo bocu yüksek şişe niye ortak olmaz mesela iş gyo ya sermaye koyar iş gyo büyütebilir kendide döngüsellikten bir nebze kurtulur

4. Üst perde ve ego dedin diye olabilir mi? 300 takipçisi varsa o kişinin egosu ve kibirinden olabilr mı?
    Dünde atladım bugünde atladın. Sorunun tam ne olduğunu söyle, neden rahatsız olduğunu söyle yardimci olup seni rahatlatayim.
    Sıkıntı söyle hele. O olsaymis bu olurmuş nenemin sakalları olsa şu olurmuş bırak akıl
    vermeleri.
    Gorustun mu SOCAR ile buraya verdiğin akılları. Ne dediler adam yerine koydular mı seni?
    Boş adam değilim dedin mi?
    Tam olarak benimle nedir derdin?
    Rahatsiligin ne invest ağızlı olusummu battı sana.

5.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Üst perde ve ego dedin diye olabilir mi? 300 takipçisi varsa o kişinin egosu ve kibirinden olabilr mı?
    Dünde atladım bugünde atladın. Sorunun tam ne olduğunu söyle, neden rahatsız olduğunu söyle yardimci olup seni rahatlatayim.
    Sıkıntı söyle hele. O olsaymis bu olurmuş nenemin sakalları olsa şu olurmuş bırak akıl
    vermeleri.
    Gorustun mu SOCAR ile buraya verdiğin akılları. Ne dediler adam yerine koydular mı seni?
    Boş adam değilim dedin mi?
    Tam olarak benimle nedir derdin?
    Rahatsiligin ne invest ağızlı olusummu battı sana.
    bence kesin galatasaraylısın tarzın tam bir galatasaraylı aziz yıldırımın dediği gibi onlar yapar yapar sonra hiç bir şey olmamış gibi el uzatırlar

6. mesela bi kere ülkerle görüştüm cfo beni ingiltereden aradı

afyon çimento ile görüştüm genel kurullarına uzaktan katıldım şirkete davet ettiler

aydem zaten yazdım malum

hiç bir şey yapmayan klavye delikanlısı değilim çok şükür kader kısmet nasipse olur alnımızda ne yazıldıysa

7. Petkim ile görüştüm mu ya da SOCAR ile?
    Bu konuları, benim senin kadar muhasebe bilgim yok ciddi söylüyorum.
    Hani dün iki bilet alayım gidin söyleyin dediklerin şeyin muhasebesel izahatini yapabilecek düzeyde biri değilim. Egom ya da kibirim olsa ya da kötü niyetli biri olsam izahatini yapabilirim derdim.

Bu durumda bir kaç arkadaşta katılırsa masraflarını karsilayayim bizim adımıza git genel kurulda anlat bu dediklerini.
    Şu şöyle bu böyle şunu yapsaniz vs diye!
    Yapmak istersen bana uyar.
    Çünkü ben çok bilgi aktarimi konuşarak yapamam, daha çok yazarak. Ayrıca muhasebe içeriğini çok bilmem.
    Kabul eder misin?

8.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Petkim ile görüştüm mu ya da SOCAR ile?
    Bu konuları, benim senin kadar muhasebe bilgim yok ciddi söylüyorum.
    Hani dün iki bilet alayım gidin söyleyin dediklerin şeyin muhasebesel izahatini yapabilecek düzeyde biri değilim. Egom ya da kibirim olsa ya da kötü niyetli biri olsam izahatini yapabilirim derdim.

Bu durumda bir kaç arkadaşta katılırsa masraflarını karsilayayim bizim adımıza git genel kurulda anlat bu dediklerini.
    Şu şöyle bu böyle şunu yapsaniz vs diye!
    Yapmak istersen bana uyar.
    Çünkü ben çok bilgi aktarimi konuşarak yapamam, daha çok yazarak. Ayrıca muhasebe içeriğini çok bilmem.
    Kabul eder misin?
    öz güvenin yok , ben iyi bir yatırım yapsam petkime inan şimdiye kadar yönetime dava açmıştım , hem para yok 240 ödemiyoruz diyorsunuz hemde limanı bize çakıyorsunuz bedelliye katılmıyorsunuz nedir bu çelişki diye sorardım
    belki mantıklı açıklamaları vardır ama sorardım

Sayfa 366/522 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •