Sayfa 435/483 İlkİlk ... 335385425433434435436437445 ... SonSon
Arama sonucu : 3863 madde; 3,473 - 3,480 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

adam olacak çocuk20.16 ve üzeri..sonra 20.56 ve 20.78... o kadar dövdüler ki dirençler bile bir birine çok yakın..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

2. Hiç sorma esozcan hc bundaki dayak hiç kimse de yok. Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Bugün kü üfürüğün sonunu bilemem ama yarın birde ben üfleyeyim! Ytd
    Çekinir benden 😊
    Bakalım etkili menzili ne kadar? Kalıcı mı değil mi? Ytd

4. Tespih ve sakızı mı getirin uleyn.. ytd

5. Bundan birşey olmazda kaçış fırsatı da vermiyor iblisin oğlu. La bi ekşın yap 21 liraya gel 30 kuruşta benim sana hediyem olsun. Boşuna dememişler azeriden paranı koruyacaksin diye. Manda poku gibi yapıştı.ya adam gibi düş mal alalım yada çıkta kurtulalım.

6.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Bundan birşey olmazda kaçış fırsatı da vermiyor iblisin oğlu. La bi ekşın yap 21 liraya gel 30 kuruşta benim sana hediyem olsun. Boşuna dememişler azeriden paranı koruyacaksin diye. Manda poku gibi yapıştı.ya adam gibi düş mal alalım yada çıkta kurtulalım.
    Bozkurt hc nin platonik aşkı da böyle başlamıştı. Sonra işler değişti. Bir sekilde alışmak ve sakin olmak gerek. Kanımca. Ytd

7. https://youtu.be/WJkGX67ZAeI?si=9Epq-6kGB6E4qNS1
    Hüsnü Şenlendirici ve Haktan dan
    kapın her çalındıkça kasedini de koyem.. ytd

8. Dün endeks eksi 1.5, bu düşmüyor. Bugün endeks artı 1.5, bu çıkmıyor. Birşey eksik ama ne?
    Son zamanlarda buna marbas dadandı, daha önce olmuyordu. Başka birşeyler daha mı eksik anlamadım. Ytd

Sayfa 435/483 İlkİlk ... 335385425433434435436437445 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •