Sayfa 362/478 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462 ... SonSon
Arama sonucu : 3820 madde; 2,889 - 2,896 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Ne oldu şimdi yazdı yazdı gitti! Sayfa 358 kaptırmışım bedduadan karax Hc birşey yazıyor! O sırada ben yazmaya devam ediyorum dur hocam diyorum! Saatler 1124 ü gösteriyor!
    Zeki insan ya aynı dakikada yazmışız ve üstüne alıyor yazılanı! Dur hocam kısmını!
    Çok fazla zeki olmamak lazım! Ve bunca yazı yazdı bir tanesine alıntı veya ithamda ya da laf sokucu birşeyler söylememe rağmen gelip hakaret etmesi hiç hoş olmadı!

Özür bekliyorum hala!

2. Nafta etilen makasını yıllardır paylaşıyorum ve takip ediyorum! İşlerin geçen sene iyi olmadığını gerek makas gerekse platts endeksi sebepli iyi olmadığını yazıp yazıp durdum! Bunlar belli bilanço beklenilen bir durumdu neyi bekledik bunca zaman starı zaten starı bekliyorum diyede yazdım!
    Durumları görmüyorum ben hangi veriye hangi done! Yıllarımı yatırdığım şirketlerden biri de bu!
    Star istediğim şekilde geldi hatta eksik bile yazmışım!
    Tahtacıda bu kötü bilançoyu star iyi gelsede kötüye kullandı! Tam terside olabilirdi! Bir şekilde makas ve talep değişecektir!
    Okumayan engeller olur biter!
    Ya da fikrini yazar ama hakaret etmeden! Adam gibi.. Ytd

3. Sodada bu durumları yıllarca yaşadım, küfürler kavgalar, şirketin adamımısın savunuyorsun ithamlar! Ne oldu sonunda 3 liradan alanlar pandemide 10 lira olunca şişe çıktılar! Hisse oldu 55 lira! Şimdi yine aynı durumlar oluyor şişede!
    Şirketi bu ülkede sanayide tek geçiyorum bilmem kaç yüz tane fabrikası, onlarca ülkede Avrupa da 1 nci dünya da soda külünde 1 ncileğe oynuyor ABD deki cinerden satın aldığı ortam ile!
    Ama bakıyorsun hisse fiyatı bir yılı geçti aynı! Dolar bazlı 2.5 dolardan 1. 40 cente düşmüş!
    Kötü mü yönetiliyor finansaları elbette hayır!
    Ayrıca tebrikte ediyorum hem yatırımları hemde finansal yönetimini şişenin..
    Sonuç nedir?
    İyi de kardeşim herşey muhasebe ile olmuyor! Yoksa muhasebeciler zengin olurdu!
    Sabır lazım bekleyebilmek lazım! Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Ne oldu şimdi yazdı yazdı gitti! Sayfa 358 kaptırmışım bedduadan karax Hc birşey yazıyor! O sırada ben yazmaya devam ediyorum dur hocam diyorum! Saatler 1124 ü gösteriyor!
    Zeki insan ya aynı dakikada yazmışız ve üstüne alıyor yazılanı! Dur hocam kısmını!
    Çok fazla zeki olmamak lazım! Ve bunca yazı yazdı bir tanesine alıntı veya ithamda ya da laf sokucu birşeyler söylememe rağmen gelip hakaret etmesi hiç hoş olmadı!

Özür bekliyorum hala!
    Boş adam değiliz işimiz gücümüz var her dakika bakamıyoruz

orda ne yazdığın belli mevzuda belli uzatmaya gerek yok

anlayan zaten anladı

twit baktıysan öyle her şeye yazan biri değilim ilgilenmiyorum zaten

özellikle sıkıntılı geride kalmış firmalara bazen yazıyorum o kadar
    cemal demirtaşa da aksen de yazdım oyanmıyor gitmiiyor vs yazmış
    nedenlerini tek tek yazdım halada oynamıyor

petkim gibi firmaların sıkıntısı temel değil , tüpraşta kötüydü temel topladı gitti sahibi çünkü koç niyetler iyi burda 472 kere yazdığım gibi yönetimsel sıkıntı var
    bilerek isteyerek zaten bu hale sokulmuş

tav gitti , şişe gitti petkimde gidecek

gidecek zaten hep burda kalamaz belki azeriler toplar ,belki spek alır vs ama bu şuan temel bazlı nedenlerle olmaz daha çok spekülatif olur

burada bunları ara ara yazıp anlattıklarımda zaten bu durumun nedenleri oldu

dediğim gibi sadist değilim sizin zarar etmenizden keyif almıyorum

arada yine bişeyler olursa olumlu yada olumsuz yine yazarım

5.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Bozkurt hocam asıl ben senden özür dilerim! Arada alıntı yaptığım için!
    Ama bu zat epeydir görünmüyor sonra hisse düşüyor başlıyor aynı şeyleri mırıldanmaya! Ben demiştim ben söylemiştim! İyi de kardeşim bizimde kızdığımız konu yönetimin tarzı zaten şirket para basıyor ama adamlar bunu farklı şekillere sokuyorlar! Bu apaçık ortada zaten onun için beddua ediyorum!

Arada ağlayacağınıza gidin söyleyin diyor, gidip söyleyince bir şey olunmayacağıda biliyor!

Geçen şişe Hasan isimli arkadaş katılmış tutanaklara geçmiş!
    Verdiğiniz temettüler ile iki Paşabahçe tabağı bile alamadım diye Ahmet Kırmanın yüzüne söylemiş! Tutanaklara geçmiş! Eee sonuç ne oldu!
    Ne değişti!
    Bu benim bedduam rahatlatmak için bir çeşit yaptığım birşey!

Bunu ben kimse yokkende tav havalimanları sayfasında yıllarca yanlız başıma bir kişi bile yazmazken yapıyorum ve çok yaptım!

Yani burada kimse olmasada yaptığım şeyler bunlar!
    Birileri beğenmiyorsa engellesin olur biter! Ytd
    Şu psikolojiyi iyi yönetmek lazım spenc hc.
    Tarik abi satmıştır, belki bilancoyu beğenmemiştir belki hisseden sıkılmıştır belki daha alttan alıcağını düşünüyordur.o yüzden hissenin düşmesini ister.
    O yüzden yaptığı yorumlar taraflı olabilir.
    Hakeza sen maldasındır, yükselmesini istersin ve yorumlarda haliyle taraflı olabilir.
    Bu tip şeylerden ötürü sayfada kavgaya gerek yok.
    Herkesin fikir düşünce ve paylaşımları benim için çok değerlidir.

16.96 Since 27 Aralık 2023

6. Uzun zamandır defansa hatta kaleye geçmeyi bile özlemişim yahu
    Basss ulan tahtaci basssss

7. Ben kaledeyim hadi sıkıysa gol at bana tahtaci abi üyle topu inşaata kaçırmaya benzemez, socar ım seni suyuniçine öpücük manyağı yaparım desemde bi kere öpemedik ya laaaa

8. Top jackal carlosun ayağında, ordan bizim kasap hayri abi önünü kesti şuan topu eziyorlar

Sayfa 362/478 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •