Sayfa 345/478 İlkİlk ... 245295335343344345346347355395445 ... SonSon
Arama sonucu : 3823 madde; 2,753 - 2,760 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Defterinin değerini bilmiyenlerin, defterini dürerler. Elbet bir düren cikar, kimbilir.. ytd
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Konu komşu tüm mahalleliye suya giriş serbest emri verdim spenc hc, tüm ahali düşsede alsak diye kedi gibi gözlüyor tahtayı
    Eğer doğruysa bu değer, dürmeye geliyorlar desene. 😊 Ytd

2. Bozkurt hc gelenlerin hepsi topçu mu? Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Bozkurt hc gelenlerin hepsi topçu mu? Ytd
    Sayılır. Esasen esnaf takımı kasap bakkal berber kahveci ve emekli ihtiyarlardan oluşuyor
    güccükken inşaata topları kaçmış ama karpuzu cizdirmemişler yani cizdirdilersede bana söylemediler
    O yüzden topçu sınıfınada sokulabilir diye sayılır dedim
    Sayalım mı saymayalım mı ona sen karar ver

16.96 Since 27 Aralık 2023

4.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Bozkurt hc gelenlerin hepsi topçu mu? Ytd
    Eğer topcularsa söyle o arkadaşlara forvet olup gol atmaya çalışmasınlar. Vopcular genelde kısa sprit ve gol yolları ile son vuruş yapıyorlar. Bize stoper, ön libero, bek yani defansif oyuncular lazım ki o tip oyuncular uzun süre takımda kalıyor. Forvet dediğin kelebek gibi ömrü var takımda.
    Golcüleri sevmez tahtacı, sonra değişik strajiler geliştiriyor maalesef.. ytd

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Sayılır. Esasen esnaf takımı kasap bakkal berber kahveci ve emekli ihtiyarlardan oluşuyor
    güccükken inşaata topları kaçmış ama karpuzu cizdirmemişler yani cizdirdilersede bana söylemediler
    O yüzden topçu sınıfınada sokulabilir diye sayılır dedim
    Sayalım mı saymayalım mı ona sen karar ver
    Topçu sınıfına girerler, sayabiliriz eğer forvetlik yapmaya kalkarlarsa yanlarında scuba, şnorkel, palet, hayat öpücüğü arkadaşı ve zıpkınla falan gelmeleri gerek.
    Ama dediğim gibi defansif olurlarsa tahtacı düşünsün diye düşünüyorum.. 😊 ytd

6. Bu tahtada tahtaci yok, belki daha önce varmıştır bilemeyiz ama varsada donunu bırakıp kaçmıştır.
    Hangi salak tahtaci bu tahtayı bekler ki

16.96 Since 27 Aralık 2023

7.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bu tahtada tahtaci yok, belki daha önce varmıştır bilemeyiz ama varsada donunu bırakıp kaçmıştır.
    Hangi salak tahtaci bu tahtayı bekler ki
    Salakla salak olunmaz diyecem ama bende bekliyorum ve benim gibilerde vardır bekleyen. Bu yüzden tahtacida olmazsa olmazlar arasındadır. Eğer olmasaydı bu hisse hiç buralarda kalirmiydi.
    Defter değerinin kıymetini bilemediği için salak diyorum, daha ben ne diyem bilemedim.. ytd

8. Haftalık bulut üst cizgisne degdirebilirse hadi onu geçtim hatta içine de sokup alt çizgisine degdirirse efsaneler arasına SOCARim, tahtacıyı..
    SOCAR mı sokmaz mı bugun belli olur.. ytd

Sayfa 345/478 İlkİlk ... 245295335343344345346347355395445 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •