Sayfa 359/480 İlkİlk ... 259309349357358359360361369409459 ... SonSon
Arama sonucu : 3834 madde; 2,865 - 2,872 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Abi mal gelmiyor tahtaya
    Ee napacuuk
    Bilmem bu kadarla idare edecez
    Way mına koyu niye vermiyorlar malları
    Bilmem ağam neyin peşinde bu sefer çözemedik
    Bekliyelim bakalım belki satan olu

16.96 Since 27 Aralık 2023

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Abi mal gelmiyor tahtaya
    Ee napacuuk
    Bilmem bu kadarla idare edecez
    Way mına koyu niye vermiyorlar malları
    Bilmem ağam neyin peşinde bu sefer çözemedik
    Bekliyelim bakalım belki satan olu
    Hocam baksana konuya lafı değiştirme. Hiç alıntı yaptığini gördün mü herifin şimdiye kadar. Ama beddua olunca gülücüklu, belden aşağıli, üstüne bir de hakaret zeka seviyesi hesabı?
    Ben bu kişiyle ilgili bir şey söyledim mı de alıntı yaptı?

3. Borsada beddua işleri kabul olur mu tartışılır, sonuçta borsaya girerken sözleşme imzalattırıyorlar riski kabul ediyorsun ve onaylıyorsun spenc hc aslında orda güccük harflerle uzun uzadıya sayfalar dolusu yazıda diyor ki, seni dolandırabilirler ütebilirler ve hatta soyabilirler diyor. Sende olsun ben okudum onaylıyorum diye basıyon imzayı

4.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Zeka derken? Bir hakaret şeklinde mı. Yoksa bedduami rahatsız etti anlayamadım.
    saçma yazdıklarından zeka ortaya çıkıyor

bence investinge daha çok yakışıyorsun

ben burda bilgi veriyorum moralin bozulabilir ama bunu böyle dile getirmen manasız bu tamamen acizlik

şunu dersen ok kardeş arada gelip sallıyorsun ama yazdıkların yanlış
    3 ay önce şirketin döviz riski 800 milyon usd üstüne çıkacak yazdın bak borç 100 milyon usd
    star çok iyi kar yapıyor yazdın bak star zarar ediyor vs
    petkimde ilizyon var yazdın bak şimdi harika favök faaliyet karı açıkladı vs

petkim düşmanı değilim bi ara aldım 2 ay kadar sonra yönetimsel sıkıntıdan sattım

sivrisinekle mücadeleyi batıklıkla mücadeleye çevirmeye çalışıyorum

işin kaynağı şirket yönetimi

tobo ,omo alo spek değil

5. Tabii işin diğer boyutu, tahtaciya sövmek şirkete kaymak, patronu dövmek psikolojik olarak rahatlatır insanı.
    Bazan bende kimseler yokken bi odaya girip kapıyı kapatıp Allah belanı versin dediğim zamanlar çok olmuştur

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Borsada beddua işleri kabul olur mu tartışılır, sonuçta borsaya girerken sözleşme imzalattırıyorlar riski kabul ediyorsun ve onaylıyorsun spenc hc aslında orda güccük harflerle uzun uzadıya sayfalar dolusu yazıda diyor ki, seni dolandırabilirler ütebilirler ve hatta soyabilirler diyor. Sende olsun ben okudum onaylıyorum diye basıyon imzayı
    Hocam risk konusu ile ilgili değil ki husus. Konu alıntı yapması bana karşı.
    Tıkla rumuzunu ne göreceksin bak.

Bu kişi geçen Mergen hc ya da yazmış kuşlu sitede aynı cümleler.
    Kuşlu sitede Aydem ile ilgili paylaşımları var ama bu forumda bu konuyla ilgili bir yazisinj göremedim Aydem için.
    Yatıyor kalkıyor Petkim. Aydem forumunda yazıyor mu bilmiyorum ama kuşlu sitede döktürmüş epeyce. Tıkla rumuzunu anlarsın.

Konu risk değil konu beni alıntı yapip nasıl belden altı vurururum. Bak ben ona karşı bir cümle kurdumdu aşağılayıcı.
    Mergen sayfasında Petkim kısmında var..

7.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Hocam risk konusu ile ilgili değil ki husus. Konu alıntı yapması bana karşı.
    Tıkla rumuzunu ne göreceksin bak.

Bu kişi geçen Mergen hc ya da yazmış kuşlu sitede aynı cümleler.
    Kuşlu sitede Aydem ile ilgili paylaşımları var ama bu forumda bu konuyla ilgili bir yazisinj göremedim Aydem için.
    Yatıyor kalkıyor Petkim. Aydem forumunda yazıyor mu bilmiyorum ama kuşlu sitede döktürmüş epeyce. Tıkla rumuzunu anlarsın.

Konu risk değil konu beni alıntı yapip nasıl belden altı vurururum. Bak ben ona karşı bir cümle kurdumdu aşağılayıcı.
    Mergen sayfasında Petkim kısmında var..
    aydem petkim kardeş hala acizlik içindesin
    yahu odaklanman gereken yer belli
    yazdıklarım doğrumu değilmi sen buna bak çürüt
    bak ahmet mergen hocanda orda oda çürütsün
    yada aydem yönetimi
    aydem 2022 genel kuruluna katıldım toplantı tutanağına bak oku
    yönetime neler yazmışım ağlama zırlama beddua yok direk

8. Aydemi epeyce bir analiz etmiş kuşlu sitede.
    Geçen dikkat etmiştim.
    Beddua gününe nasip oldu..

Sayfa 359/480 İlkİlk ... 259309349357358359360361369409459 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •