Sayfa 324/479 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424 ... SonSon
Arama sonucu : 3825 madde; 2,585 - 2,592 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Tahtaciyi her zaman düdüklüyorlar, suyuniçine sokup sokup çıkartıyorlar
     Alıntı Originally Posted by fantom54 Yazıyı Oku
    Malesef evet ilk defa ÖPTÜM...artık hamallığa son...21.50 den terine koyduk bekliyoruz tahtacı g*tünü oynatsın diye
    Fantom hc yüzde 10 için mi bu öfke oysaki hergun yüzde 5 verdiği zamanlar oluyor. Sakin olmak lazım diyecem diyemiyorum. Sende haklısın.

2.  Alıntı Originally Posted by Maacit Yazıyı Oku
    tabana vurup kimin suyun içinde nefesi kuvvetli diye test edebilir
    Nefessiz kalsın ailesi ile birlikte. Ailesi neden demeyin, lokmaları hep birlikte yiyiyorlardir. Bir şekilde çıksın sulalesinden.. ytd

3. Spenc hc benim henüz siftahım olmadı, tahtaciyi öpmek nasıl bi duygu bilmiyorum

16.96 Since 27 Aralık 2023

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Spenc hc benim henüz siftahım olmadı, tahtaciyi öpmek nasıl bi duygu bilmiyorum
    Seni çok iyi anlıyorum, kuyruğu kopartip gitmistin. 😊
    Dün yazdım daha openi görmedim şimdiye kadar.

Fantom hc optum diyorda eğer Bulut'un altına yarın atarsak onun öpüşme sahneleri de yalan olabilir. Hepbirlikte Elele tutuşup, günlük Bulut'un altına inmesin diye tinnnn yapalim.. ytd

5. Herkes birbirini öpmekten bahsediyor. Ben bu aralar ortalıkta dolanmayayım da neme lazım. Ortam fena, kim kimi tutarsa.

y.t.d.

6. Tahtacının donu hariç her şeyini alırlar bugün.
    Heikenashi.

7.  Alıntı Originally Posted by denizebakan Yazıyı Oku
    Herkes birbirini öpmekten bahsediyor. Ben bu aralar ortalıkta dolanmayayım da neme lazım. Ortam fena, kim kimi tutarsa.

y.t.d.
    Bence de bu kâra gel vatandaş mı demek istediler acaba. Hep bir şüphe içersinde yaşayacaklar.. yazık. ytd

8. Burda jackal carloslar kral tahtacilar cirit atıyo üstelik bu tahtayı yapan camalokko çetesi bile olduğu söyleniyor.
    Tahtaciyi öpeni tebrik ederim, bol kazançlar dilerim.
    Ben cetonları idareli kullanan biriyim, bugünkü kotam doldu yarın da taban olursa bi postada ordan destek atarim.

16.96 Since 27 Aralık 2023

Sayfa 324/479 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •