Sayfa 355/479 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455 ... SonSon
Arama sonucu : 3825 madde; 2,833 - 2,840 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Bu 50-60 kişi niye geliyor ya birileri kuşlu sitede birşey psylasiyor diyecem o değil ya kâra geliyor ya da yarın elindeki çok yukselmislerden kar al yapıp petkime yapıştırma planları olabiliyor. Ya da tabanda kilitlenenler. Ytd

2. Okuyanlara söylüyorum kimseyi kaale almayın, kimse babanızın oğlu değil ne ben ne başkası, kredili işlem yapmayın hemde bu failerde, bura Petkim arena görüyorsunuz durumları. Kendimizce fikirlerinizi yazdık, ne olacağını kimse bilemez burada. Ahte vebal olmasın zor tahta burası. Ytd

3. Ne görüyorsam onu yaziyorum, belki at gözlüğüm var benim, varsa başka değişik fikirleri olanlar yazsınlar, bilançoya, stara petkime petlime tahtaciya dair. Ama hiç kimse ne olacağını bilebilemez. Bir kişi hariç o da tahtacı.. hakkımızda hayırlısı olsun hepimizin.. ytd

4. 3 ayı 355 sayfa ile devirdik, son sayfalarda hızlı katılımlar oldu, kalan 9 ayda 1000 sayfayı gecemem umarım.. son kirli 1000 ligim olucak mı bakalım.. ytd

5.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    SALİM ve CEMAR hc ya bir iki sorum olmuştu forumda yazdığım sorular..
    Aradığım kişiler ya meşgul ya ulaşılamıyor mu ne? Ytd
    Yineliyim... İlginç.

6.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Bunu şimdi okuyabildim 😂
    Seninki platonik aşk olmuş. Tek taraflı.. 😊
    İki taban haftalık bulut altı olur bir taban olursa bana uyar. Ytd
    Spenc hc ziyaretçi sayımız oldukça fazla, taban maban isteklerimizi yazıyoruz belki elinde yüklü mal olan vardır etkilenir satar sonra tahtaci tavana kitler vebal almıyalım
    İstekler arzular ayrı tahtada realite ayrı

16.96 Since 27 Aralık 2023

7. Ha unuttum bir kaç kezdir yazicam, en son Bozkurt hc ile oboyu yaşamıştık.
    Şuanda tobo görüntüsü mevcut sağa başınin olduğu kisimlardayiz, umarım olur.
    Tahta zor olunca insan birşeyleri yazarken yürek yemesi gerekiyor. Sadece gördüğümü aktardım. Olursa diye Nasreddin hoca gibi ya tutarsa.. yatırım tavsiyesi değildir..

8.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Neyse ana konumuza dönelim yarın haftanin son mumu ve haftalık bulut ustcizgisi 1971 eğer paçal yani gölge yaparsa 1952, haftalık bulut altcizgisi ise yarın için yine 1820. Bunlar şimdiye kadar çalışmış. İçine girip görüp dönmelerde girmeden dönmelerde yaşamış. Ha her zaman çalışır çalışmaz bilemeyiz, olay paraya bakar her daim.. ytd
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Spenc hc ziyaretçi sayımız oldukça fazla, taban maban isteklerimizi yazıyoruz belki elinde yüklü mal olan vardır etkilenir satar sonra tahtaci tavana kitler vebal almıyalım
    İstekler arzular ayrı tahtada realite ayrı
    Hocam ben tek taban Bulut'un dibi için söyledim, olursa diye! Şimdiye kadar ki olanida yazdım.. aç haftalık bulutlu grafiğe bak inmiş mı inmemiş mı? Orada herşey net. Tobo olursa kısmına bakıyorum ben.. ytd

Sayfa 355/479 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •