Sayfa 217/479 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317 ... SonSon
Arama sonucu : 3825 madde; 1,729 - 1,736 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Mesela bu hafta eğer etilende müsade ederse petrolün kapanışına göre makasta sert bir genişleme olacağını düşünüyorum. Tabi bu hafta gelecek veri için, önümüzdeki zaman için bilemem. "Etilenin de müsaadesi olmasıyla" ytd

2. 413 ziyaretçi... Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    413 ziyaretçi... Ytd
    459 ziyaretçi sanırım bu tüm zamanların en yükseği! Belki daha fazla olmuştur da ben görmemişimdir... Ytd

4. Abartin hojam,
    abartmış dimi ortam? Birşey mi oldu yine acep.. ytd

5. Sürü halinde mı dolaşıyorlar yoksa biri birşey mi paylaştı da aynı anda biraraya gelindi. Ytd

6. Piranhalar, timsahlar, köpekbalıkları, çakallar, kurtlar.. ve sığ ortamlar, sığ sular.. ytd

7.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Abartin hojam,
    abartmış dimi ortam? Birşey mi oldu yine acep.. ytd
    Bende yazınız üzerine ziyaretçi sayısına baktım ..epey şaşırdım...teknik bir sorundur muhtemelen....Pektimci sayılmam...Sadece vadelide biraz long açmışım...)
    Ama 2024 de Petkimin perfomansı endex ve Tüpraştan daha iyi olmasını bekliyorum....Büyükler arasında TCELL, TTKOM, TKFEN, ENKAİ, PETKM epey geride kaldılar...Daha doğrusu geride bıraktılar dersek belki daha doğru bir tespit olur...Piyasa yapıcılar her 1-2 yılda yeniden kartları değiştirirler...

8. Evet piyasanin döngüsel olduğuna bende katılıyorum. Petkimdeki bu döngüsellik uzun zaman dilimine yayılmıştı şimdiye kadar, bakalım bu döngüselligi kısa zaman yayıp, star ile sürdürebilirlik haline getirebileceklermi? Ytd

Sayfa 217/479 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •