Sayfa 218/479 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318 ... SonSon
Arama sonucu : 3829 madde; 1,737 - 1,744 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Teknik bir sorun olsa bu sayı stabil kalırdı kanımca şuanda 240 ziyaretçi.. ytd

2.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Sürü halinde mı dolaşıyorlar yoksa biri birşey mi paylaştı da aynı anda biraraya gelindi. Ytd
    Sürü halinde

Gelmeleri için bir neden yok ki 🤷🏻*♂️

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by abartin Yazıyı Oku
    Bende yazınız üzerine ziyaretçi sayısına baktım ..epey şaşırdım...teknik bir sorundur muhtemelen....Pektimci sayılmam...Sadece vadelide biraz long açmışım...
    Ziyaretçi sayısı : 2 üye 6 ziyaretçi....Moğol istilası bitti...

4.  Alıntı Originally Posted by cemar Yazıyı Oku
    Sürü halinde

Gelmeleri için bir neden yok ki 🤷🏻*♂️

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Evet gelmeleri için bir sebep yok! Bakalım bilanço gelince bir sebep olacak mı? Yoksa bildiğimiz sürüngen bu demeye devam mı edeceğiz..

Genelde böyle kalabalık olduktan sonra biraz işkilleniyorum, daha önce de bir kaç kez oldu ve sonrası biraz ıkıntılı oldu, umarım bu sefer ki de aynı olmaz.
    Teknik bir hata olsa diğer sayfalarda pek denk gelmiyorum.
    Ya biri birşey paylaşıyor akabinde bot hesapları sürüklüyor ya da sürü şeklinde birşeyler oluyor..
    Dünkü rakam yaklaşık bir saat civarı kaldı ben girdiğimden itibaren, öncesini zaten göremedim.. yatırım tavsiyesi değildir

5.  Alıntı Originally Posted by abartin Yazıyı Oku
    Ziyaretçi sayısı : 2 üye 6 ziyaretçi....Moğol istilası bitti...
    Normal olan bu zaten! Genel mevcut ve kazan mevcudu da denilebilir 😊 ytd

6.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Normal olan bu zaten! Genel mevcut ve kazan mevcudu da denilebilir �� ytd
    Merhaba sn Spence...Petkim de kıdemli sayılıyorsunuz....Enflasyon muhasebesinden geçirilmiş Petkim bilançosu ile ilgili bir çalışma ve araştırmanız varmı ?....

Bazen uzun aradan sonra Petkim gibi dev ve köklü kurumların arsa, bina, liman, şirketin içsel değeleri gibi varlıkları yeniden değerlemeden geçirilldiği zaman bilançoda beklenmedik büyük süprizler yapabiliyorlar....Açıkcası Petkim ile ilgili detaylı bir çalışmam olmadı...Elimde ve Takibimde başka hisseler var..

7. Her bilanço geldiğinde içimiz kıpır bir şekilde arazi , demisbas, artacakmiyi bekleyerekten, hatta İzmir'deki arsa fiyatları paylaşımları falan! Maalesef şimdiye kadar bir numarasını göremedik. Belki bir gün olacak diye bekliyoruz..
    Tabi önceligimiz makasin düzelmesi, kapasite artışı ve stardan gelecek katkınin ne olacağı. Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    459 ziyaretçi sanırım bu tüm zamanların en yükseği! Belki daha fazla olmuştur da ben görmemişimdir... Ytd
    459 ziyaretçi hepisi 1000 er lot alsa 459bin lot eder

16.96 Since 27 Aralık 2023

Sayfa 218/479 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •