Sayfa 361/480 İlkİlk ... 261311351359360361362363371411461 ... SonSon
Arama sonucu : 3834 madde; 2,881 - 2,888 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Yooo beni epeydir tanıyor burada yazım tarzımı biliyor. Tanıyor ve nasıl yazdığımızda biliyor.
    Bak sürekli laf sokma çabası var. Ona yakisirsin buna yakisirsin ve hala bir hakaretim yokken yapıyor bunlari. Farkında mısın ağzımı açmadım. Çoluğa çocuğa toruna kadar girdim sadece geneldi ve çok rahatsız oldu.
    Konuya ben nerden müdahil oldum anlayamadım, beni alıntılayınca bende düşüncemi yazarak cevapladım spenc hc çok gerginsin bugün sanırım biraz dışarı çıkıp gezip tozsan iyi olucak

16.96 Since 27 Aralık 2023

2.  Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    laf söylüyorsan arkasında dur kıvırma yanlış yaptığını düşünüyorsanda özür dilersin 2 sayfa önce benim yazdığımdan sonra ;beddua kumpanyasına buraya arada gelip yazan vs
    Saat 11.24 aynı anda yazmışız!
    O kadar yazıyı 1 dk da yapamayacağıma göre!
    Tükürdüğünü yala ve özür dile!
    Kendin dedin ama yanlışı görmüşsündür umarım!
    Özür dile adamsın diyeyim!

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Konuya ben nerden müdahil oldum anlayamadım, beni alıntılayınca bende düşüncemi yazarak cevapladım spenc hc çok gerginsin bugün sanırım biraz dışarı çıkıp gezip tozsan iyi olucak
    Başkan gergin falan değilim! Gerçi invest ağzıyla yazıyorum, diyorum ota boka karışmıyım! Ama oluyor işte! Gergin niye olayım ki zaten düşmüş hisse. Şimdiye kadar bir gerginliğimi gördün mü ki! Sadece bedduayı ilişkili kişilere aktardım o kadar!

4. Şimdi okuyor saat 11 24 de ona yazdım sanmış!
    Aynı anda yazılamayacağını anlamaya çalışıyor benim bu zekamla!
    Özür diler tükürdüğünü yalarsa affederim! Adam derim.
    Du bakalım anlayabilecek mi, ben bu zeka ile anladıysam o benden zeki ise mutlaka anlar ve yalar!

5. Haktan beddua klibini atıyım ve barışın bence

https://youtu.be/GIoFbbMYjVc?si=cgeSS-QEcfk7Apcn

16.96 Since 27 Aralık 2023

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Haktan beddua klibini atıyım ve barışın bence

https://youtu.be/GIoFbbMYjVc?si=cgeSS-QEcfk7Apcn
    Özür dilerse uzatmam, çünkü yanlış anlamış olabilir adam! Zeki ya! hala bakıyor saat 1124

7. Bozkurt hocam asıl ben senden özür dilerim! Arada alıntı yaptığım için!
    Ama bu zat epeydir görünmüyor sonra hisse düşüyor başlıyor aynı şeyleri mırıldanmaya! Ben demiştim ben söylemiştim! İyi de kardeşim bizimde kızdığımız konu yönetimin tarzı zaten şirket para basıyor ama adamlar bunu farklı şekillere sokuyorlar! Bu apaçık ortada zaten onun için beddua ediyorum!

Arada ağlayacağınıza gidin söyleyin diyor, gidip söyleyince bir şey olunmayacağıda biliyor!

Geçen şişe Hasan isimli arkadaş katılmış tutanaklara geçmiş!
    Verdiğiniz temettüler ile iki Paşabahçe tabağı bile alamadım diye Ahmet Kırmanın yüzüne söylemiş! Tutanaklara geçmiş! Eee sonuç ne oldu!
    Ne değişti!
    Bu benim bedduam rahatlatmak için bir çeşit yaptığım birşey!

Bunu ben kimse yokkende tav havalimanları sayfasında yıllarca yanlız başıma bir kişi bile yazmazken yapıyorum ve çok yaptım!

Yani burada kimse olmasada yaptığım şeyler bunlar!
    Birileri beğenmiyorsa engellesin olur biter! Ytd

8. Yıllardır elimde olan hisseler var bundan beter duruma soktular beni! Ama onların zor durumlarını atlattım çok şükür!
    Beni tanıyanlar vardır yoktur bilemem! Ben invest ağızlı yazıyor olabilirim o be demek onu da bilmiyorum! Tut ki yazıyorum iyi de ben böyle yazıyorum tarzım bu!
    Biri veya birileri söyledi diye değiştirecek halim yok! Bunu daha önce de söylemiştim! Okuma kardeşim engelle!
    Finansallarını kadar kötü şirket var ki nerelere gitti, o kadar iyiler var gitmedi!

Gider gitmez yönetim kötüdür gitmez, yönetim iyidir gitmez!
    Fikrini yazarsın ama kimsenin zekasına, şahsına, alay edercesine hakaret edemezsin!
    Ben bedduayı bu işin ucunda kim varsa diye edebilirim! Üstüne alınanlar şapkasını önüne koyup düşünsünler diye derim, rahatlamak amacıyla derim, ben bilmiyor muyum kimsenin umrunda olmaz o beddua veya bu forumda kim okur gelir yazdıklarımızı!
    Şahıslara isimlere birşey söyledimmi bu zaten bana yakışmaz!
    Ama adamın biri gelip hakkımda hakaretvari veya dalga gecer gibi konuşamaz!
    İşte önce düşünmesi lazım yazarken karşındakini, sonrada özür dilemesi gereken olduğunu anlaması gerek!

Sayfa 361/480 İlkİlk ... 261311351359360361362363371411461 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •