Sayfa 479/479 İlkİlk ... 379429469477478479
Arama sonucu : 3829 madde; 3,825 - 3,829 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Endekste ralli mı olur duzeltmemi olur bilemem ama petkimdeki hacimlerin bist30 un neresinde olduğunu bilmiyorum.
    Elinde son zamanlardaki bist30 hacimlerinde kaçıncı sırada bilgisi olan paylaşabilir mi? Bist30 dan cikarilsa daha iyi olur bu hacimsizlikle 😊 ytd

2.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Son günlerde hacimde artış gozlemlesekte grafiğin sol tarafındaki montanli hacimlere henüz nail olamadık. Takas degisimleri her ay sonuna yaklaşıldiginda güzelleşiyor ama sonrasında malum durumlar oluyordu. Neydi o malum durumlar yatırım fonlarının çıkışı vs olmuştu.
    Belki vade sonu vade başı sebepli oluşumlar ve hissenin gidişatı.
    Bu seferde aynısı olmasın diye umuyorum.
    İlk 6 kurum 750-770 arası mal var genelde, şimdilik bu rakamın biraz üstüne attık. Emeklilik fonlarının çıkışı olurken Bu altılı haricinde yabancı diye dusundurtulmemisse eğer döşe malını ikiye katlamış, yatırım fonları, döşe,çiti ve yfas alım tarafında bu aylık son durumda. Ytd
    Burada son cümlelerimde Birşey daha dikkatimi çekti eğer takas değişimine 1 aylık bakarsam ak garanti ve döşe almış, emeklilik, Yatırım fonları ve çiti satmış görünüyor diye ekleyeyim.
    Yukarıda Son cümlem 1 i ile 26 arası takas değişimini içermektedir, bunu düzeltmek isterim gözden kaçmasın, son iki seans daha var önümüzde bu ay ki son durumlar için. Vade sonu, aylık mum kapanışı vs!
    Ve akabinde bilanço gelmesinin hareketliliğini yaşayacağız artık nasıl bir davranış sergileyecek göreceğiz. Tahtacının eline cebine kuvvet demek temennim olur anca! Ytd

3. Bunca zamandır Petkim sayfasında günaşırı yazmayı bırak çoğunlukta burada yazmak gerçekten kolay olmadığını itiraf etmek isterim.
    Herhangibir özel bilgi akışı olmayan bir sektör olmasına rağmen ayrıca epeyce bir süredir de hem Petkim hissesinin dolar bazlı ilerleyemeyişi hem yaptığı hareketler, ekstra olarak bilanço star gibi bekleyişler sabırlı olmanın haricinde bu sayfalarda yazmamın yükünü daha da bir arttırdı.
    Kolay gibi görünüyor olabilir ama siz birde bana sorun! Yaşayan bilir.
    Hep şunu diyorum her defasında da dedim yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik, bir bakıyorum hala yüzüyorum!
    Siz siz olun benim gibi foruma bağımlı takılı kalmayın, ben takılı kaldım, bu adam birşeyler biliyor diye sanmayın.
    Hisselerde kalmak ya da kalabilmek emin olun buralarda yazabilmekten çok daha kolay.
    Zor bu işler vesselam. Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Son günlerde hacimde artış gozlemlesekte grafiğin sol tarafındaki montanli hacimlere henüz nail olamadık. Takas degisimleri her ay sonuna yaklaşıldiginda güzelleşiyor ama sonrasında malum durumlar oluyordu. Neydi o malum durumlar yatırım fonlarının çıkışı vs olmuştu.
    Belki vade sonu vade başı sebepli oluşumlar ve hissenin gidişatı.
    Bu seferde aynısı olmasın diye umuyorum.
    İlk 6 kurum 750-770 arası mal var genelde, şimdilik bu rakamın biraz üstüne attık. Emeklilik fonlarının çıkışı olurken Bu altılı haricinde yabancı diye dusundurtulmemisse eğer döşe malını ikiye katlamış, yatırım fonları, döşe,çiti ve yfas alım tarafında bu aylık son durumda. Ytd
    Bir başka dikkatimi çeken şey daha var. 750-770 ilk kurumum ellerindeki kot miktarı artışı için 1 ila 26 sı arasındaki değişimde bayram tatilinin çok oluşu olan bir ay geçirdik yaklaşık 5 gün seans olmayan hacimsiz bir 26 gün diye de ekliyim. Ytd

5. Yüzdüm yüzdüm kuyruğuna geldim kısımları yazayım!
    7 - 8 -11 ler, 15 küsürler, akabinde 21 ler ki burası kangren olunabilecek kısımlardı ve tekrar 11 lere dönüşü, tıpkı 7 ila 11 arası kangren olduğum kısımlar gibi. An be an canlı kanlı bunları yaşamak ve hala 20 lerde olabilmek ve hala burada aynı yazım yazı diliyle yazabilmek kimseye kolay gelecek bir durum değil. Dolar bazlı açıklasam kolay olurdu ama tl bazlı grafiğe bakılırsa hiçte kolay olmadığını görebilirsiniz.. şaka gibi ama değil. Ytd

Sayfa 479/479 İlkİlk ... 379429469477478479

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •