Sayfa 316/480 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366416 ... SonSon
Arama sonucu : 3834 madde; 2,521 - 2,528 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

pembe..gözümde gönlüm de sende..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

2.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Buna acil güzel bir haber lazım.
     Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    pembe..gözümde gönlüm de sende..

Dandanakan hc nin moru, esozcan hc nin pembesi, spencin günlük bulutu yarın için üst çizgisi 2316 ve tahtacınin kritik haftasi, Bilanço vade sonu ve seçim.. ytd

3. Yıllardır STAR sebepli PEMBE hayaller kurduran ve bu sebeple sürekli MORartan tahtacı!
    Haktan dan beddua mı yoksa kapın her çalındıkça mı? Zor hisse vesselam.. ytd

4. Foreks Haber tarafından yapılan Foreks anketine göre çeyreklik ortalama beklenti 1.875.700.000 TL, medyan beklenti ise 2.243.100.000 TL olarak sonuçlandı. Ankete 5 kurum katılmış. Ytd

Artık tahtacının hamballığını yapmaktan vaz geçtim...petkm'lerin yarısını eline verdim.Bekliyeceğim geri gelecek tekrar alacağım.Ben de tahtaciyı silkmesemde öpeceğim...

6.  Alıntı Originally Posted by fantom54 Yazıyı Oku
    Artık tahtacının hamballığını yapmaktan vaz geçtim...petkm'lerin yarısını eline verdim.Bekliyeceğim geri gelecek tekrar alacağım.Ben de tahtaciyı silkmesemde öpeceğim...
    Neresinden öpecen 😊 yanaktan mı?
    Uzuncu isek zaten hammalız, yok değil ise bu tahtacıyı şimdiye kadar opebileni göremedim.
    Eninde sonunda o öpüyor..
    Öpmeye gelenler öpüpte gittiklerini yazmadilar, sesler çıkmadığına göre öpülüp gitmişlerdir.
    Ytd

7. Çekirge son zamanlar bir ziplayamadi, iki ziplayamadi bugün ziplarmis havasındaydi. Tek ayağı kararsız kaldı.
    Bofanin son zamanlardaki en hacimli durumunu yaşadık. Tabi kime aldı bu hacimle yoksa yine illüzyon mu? Bakalım kaldı iki seans daha.. ytd

8. Gunici yazmadım. Önce olmuşlari görelim diye..

Etilen – nafta makası haftalık olarak %3,7 azalarak 176 ABD Doları düzeyinde oluştu. Bunun temel nedeni etilen fiyatlarındaki %0,9 azalıştır.
    Bu ay ki son veri değil ama biz sanırım bu haftayı göremeyeceğiz ay sonu sebepli.
    Şu ana kadar ortalama bu çeyrek 180 olarak görünüyor. Ytd

Sayfa 316/480 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366416 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •