Sayfa 458/495 İlkİlk ... 358408448456457458459460468 ... SonSon
Arama sonucu : 3960 madde; 3,657 - 3,664 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Petkimle kıyaslayarak cevap vermiştim. Eğer ben yanlış hatırlamıyorsam.. öyle bir dialogumuz olmuştu dimi. Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Yahu bozkurt hc ilk ttkomu sorduğunda forumda ben ne yazmıştım sana. Hatırlıyor musun? Ytd
    Çok düşünme, istersen onuda ekle sepete demiştin gibi bi cümleydi yannış hatırlamıyorsam

16.96 Since 27 Aralık 2023

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Çok düşünme, istersen onuda ekle sepete demiştin gibi bi cümleydi yannış hatırlamıyorsam
    Sen söyleyince geçmişten bu yana grafiğine bakıp ttkom petkimden de çok geri kalmış dediğimi hatırlıyorum.
    Sonrada tüpçü ve kchol yazdın.
    Kchol de tupcuye göre geri kaldı dedim ama ben seni tutuyorum diye tupcu dedim.
    Peki Petkim ne oldu onlar ne oldu. Sepette çürük yumurta olur. Hergun yumurtalı pideyi çürük yumurta olsa da yemek istiyorsun. Ama ben yumurtalı pidenin peşinde olmadım hiçbir zaman.

Eğer onlardan herhangi birinde olmuş olsaydın Petkim yerine sen kendini düşün sabredip bekleyebilcekmiydin.
    Ve içinde şu duygu olcakti yok artık daha çıkar mı?
    Bu kadar yükselmiş daha düşüklere aktarayım!
    Daha yükseliyor biraz satayimda düşünce alayım! Bir çok psikoji ile mobingle ugrasacaktin.
    Çürük yumurta olunca bu paikoljiye düşünüyorsun evet mal belli gitmiyor, ama bir gün işlerin terse dönme ihtimalinin makası da var.. unutma.!
    Hangisi ağır basiyorsa gönlüne, gönlüne göre olsun sana hayat.. Ytd

4. İnsanlar yükselenleri görünce elinde gitmeyenler olunca daha bir psikolojisi etkileniyor. Ama asıl mesele düşenlerde zorunluluktan veya değil, bekleyebiliyirken. Yükselenler de bekleyebilmek asıl mesele..
    Bak bu ciddi bir durum.
    Elinde olsa aynı duygularda olmuyorsun. Hatta yükseliyor bilmem kaç misli artmış hala almaya çalışıyor daha çok daha çok. Bazısı da yok daha ne kadar çıkacak deyip satmaya çalışıyor.
    İşte burada sepet devreye giriyor..
    Ben sepette korkuyorum hepsi aynı anda yükselir ya da düşerse diye. 😂 Benimki gayet makul. İki tane sümsük var. Ee olur o kadar..

Geçen kuşlu sitede okuyorum doas verdiği temettü mu varmış begenmemisler mı tam okumadım, ulan hisse pandemide 3 lira mı neydi olmuş 300 küsur lira şimdi o uzulenler 299 dan mı hisseye girenler anlayamıyorum.. ytd

5. Seninle arada bir dertleşmek beni çok rahatlattıyor, aslında işin en önemli kısmı sabırla bekleyebilmek.
    Laf aramızda ttkomuda aldım sonra sattım sonra daha yukarıdan aldım sonra tekrar sattım bu yarış sürecinde bikaç kez tahtaya girip çıktığım oldu, belki de en son iki gün önce ben 35 den sattıktan sonra dün tavan yaptığını görünce pişmanlık psikolojisi ile bu yakarış, bilemiyorum.
    Borsa pişmanlıktır deye boşuna dememişler spenc hc

16.96 Since 27 Aralık 2023

6. Bak gördün mü? Sen sürekli pide yeme derdindesin. Daha ben yazmadan yasamissin olayları.
    Ha bu demek değildir Petkim yükselecek, çılgınlar gibi çıkacak, yok öyle bir dünya, dusedebilir bilemeyi..

Sepet sepet yumurta, sakın sepetini bozdurma... Ytd

7. Seninle arada bir dertleşmek beni çok rahatlattıyor, aslında işin en önemli kısmı sabırla bekleyebilmek.
    Şu ilk cümlen beni mutlu ediyor ama bir o kadar da tedirgin ediyor!
    Benim yaşadıklarım gerek normal yaşamımla gerekse yaşanmışlıklarımla alakalı!
    Yani diyorlardır ki bu adam burada yatıyor burada kalkıyor!
    Bir bildiği var,
    şirketin adamı,
    makaracı dubaracı, hikayeci, goygoycu!
    Boş beleş vakti var yazıyor!

Aslında bunların hiçbiri değil, neden niye yazdığımı çok kez açıkladım ve bu soylediklerimin okuyanlar tarafından düşünmelerini de yadırgamam, eski topiklerden biliyorum ve alıştım böyle düşünmelere!

Hisse düşerse kötü birisisin, hisse yükselirse de iyi biri olursun!
    Ama senin son yazının son cümlesini aklımın ucundan geçirmem ve geçirmedim! Hepsini ona mı aktarsaydım, buna mu şuna mı? Sepetin güzelliğide birbirinden bağımsızca birbirini tolere etmesi kendi adıma! Sepetine göre değişir bu işler! Ytd

8. Bozkurt Hc bu şirket enflasyon muhasebesi uygulanmasıydı kaç lira kar yazmıştı?
    Star finansallara dahil edilmesi, Arazi değerlemesi, demirbaş cartcurt olması gereken ne olurdu? Ytd

Sayfa 458/495 İlkİlk ... 358408448456457458459460468 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •