Sayfa 358/480 İlkİlk ... 258308348356357358359360368408458 ... SonSon
Arama sonucu : 3834 madde; 2,857 - 2,864 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Vardır burayı okuyanlar adamlarından veya bu işin ucunda olanlar elbet. İletsinler ve yaşasınlar ilgili yerlere.. kim ne yapmaya çalışıyorsa onlarda dahil bu beddua içeriğine.. ytd

2. Şahsi fikrimdir ben operasyonun bittigini düşünüyorum. Birazcık buralarda oyalanip ortalamalarin yakinsamasini bekleyecek. Tek şart endeks boğa bölgesinde kalması. 8500 endeks altında ne olabileceğini kimse ongoremez. Ama 12 13 bin endeks şimdilik daha olası geliyor. Nasipten öteye köy yok. Bugün bu vade bitiyor pazartesi işin rengini daha net anlarız.

3. operasyon yok şirket kötü yönetiliyor sektör kötü bak sasa %700 bedelsiz açıkladı kağıda ky girmesi gerekli onlarda hisse satsın daha sanra paya çevrilebilir tahvil yada yabancıya hisse satışı yapıp sasa ya finansan sağlasınlar adan cebinden 5k para çıkarmadan milyar dolarları finanse etti ibrahim turan hoca finansı çok iyi yönetiyor

** ama ordada durum berbat 800 milyon usd stok düşmüş 300 milyon usd nakit yaratacak yer kalmadı marjlarda yerlerde dış kaynak gerekli
    ky çakmaları lazım o paralarla finanse etsinler

petkimde tobo bacak omza vs teknik bakmayın kötü yönetiliyor yönetim tarafından bilerek bu duruma itildi tabi onlarda marjların bukadar kötü olabileceğini hesaplayamamışlardır

tüpraş marjları iyi covit sebebi ile rafineri yatırımı dünyada yapılmadı üstüne elektrikli arabalar arz talep dengeli
    star tüpraş çatır çatır bu sebeple kar yapıyor
    kimyada arz fazlası çin sebebi ile çok fazla

ya şirket iyi kar yapacak ya socar daki patroncular vicdana gelip kötü niyeti bırakıp şirketi adam edecekler

4. Dur hocam tam hızımı almışım

Bedduam tutar ama ne yalan soyleyim.

Hatta dikkat ettiyseniz kim bunu yapıp o lokmaları kime yediriyorsa onlar da dahil dedim. Yani kendinin yemesi ile iş bittimiyor. Yedirdigi her kimlerse onlara kadar gidiyor. İlahi bir adalet mutlaka tecelli bulacaktır..
    Bu yüzden buraya veya başka platformlara yazanlarda veya onlara hizmet edenlerde bu söylemlerimin içerisindedir.
    Ha kimin umrunda olur olmaz ama bir şekilde çıkacaktir. Bunları zaten yaşayarak gorecekler o kişiler..

5.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Dur hocam tam hızımı almışım

Bedduam tutar ama ne yalan soyleyim.

Hatta dikkat ettiyseniz kim bunu yapıp o lokmaları kime yediriyorsa onlar da dahil dedim. Yani kendinin yemesi ile iş bittimiyor. Yedirdigi her kimlerse onlara kadar gidiyor. İlahi bir adalet mutlaka tecelli bulacaktır..
    Bu yüzden buraya veya başka platformlara yazanlarda veya onlara hizmet edenlerde bu söylemlerimin içerisindedir.
    Ha kimin umrunda olur olmaz ama bir şekilde çıkacaktir. Bunları zaten yaşayarak gorecekler o kişiler..
    ticaret yapıyorsun
    karda var zararda var
    spekülatörle tek taraflı sözleşmemi yaptın benim kağıt sadece yükselecek vs investing seviyesi yorumlar

bi şey varsa yanlış yazarsın anca saçmala
    zeka bukadar ...

6.  Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    ticaret yapıyorsun
    karda var zararda var
    spekülatörle tek taraflı sözleşmemi yaptın benim kağıt sadece yükselecek vs investing seviyesi yorumlar

bi şey varsa yanlış yazarsın anca saçmala
    zeka bukadar ...
    Zeka derken? Bir hakaret şeklinde mı. Yoksa bedduami rahatsız etti anlayamadım.

7. Niye düşmüyor bu yahu 19.98 de kaldı iki gündür
    Dibimizi mi bulduk yohusa satanın malı tükendimi
    Çalıdibinden çıkalım mı
    Kafamda deli sorular

16.96 Since 27 Aralık 2023

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Niye düşmüyor bu yahu 19.98 de kaldı iki gündür
    Dibimizi mi bulduk yohusa satanın malı tükendimi
    Çalıdibinden çıkalım mı
    Kafamda deli sorular
    Dur bir dakkika hele! Ortaya o kadar yazdım bir alıntı olmadı şimdiye kadar. Geçmişte her bilanço dönemi gelir kötüler ve gider. Oysaki dikkat ettiyseniz bir gram laf etmedim bunca süreç. Sadece bekledim. Farkında mısın bilmiyorum geçmişten beri bir diyalog var.
    Ama konu beddua, torun veya sevdikler olunca alıntı yapılma gereği duyuldu. Ve zeka ?
    Hayrolsun acaba niye. Çünkü gram bir laf etmediğim halde kendisine neden bu zaman bir laf alıntı olmadida iş bedduaya girince. Ticaret bu işler gibi normalisazyona evrildi..
    İlginç gelmiyor mu? Üstüne birde incesting ağzı laf sokmalarla. Ytd.

Sayfa 358/480 İlkİlk ... 258308348356357358359360368408458 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •