Sayfa 367/483 İlkİlk ... 267317357365366367368369377417467 ... SonSon
Arama sonucu : 3863 madde; 2,929 - 2,936 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Bak o kadar aramışlar ingilteren falan!
    Yani bu konunun tam uzmanisin belli ki.
    Hadi tut şu Petkim yatırımcısının elinden bırak şimdi başka hisselerde şunu yaptım bunu yaptım agizlarini.
    Hem bana bir özür borçlusun. Özrünü de etme! Eğer bahsettiğim konuları genel kurula gidip söylersen hele ki bu dediklerini kaile aldırıp yaptırabilirsen Türkiye seni tanır. Ünlü olursun belki de.. o zaman herkesler senden bahseder, socara alırlar seni finansal yönetime. Zeki insanlar layigini bulurlar bir gün kimbilir.
    Yapacak misin?

2.  Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    öz güvenin yok , ben iyi bir yatırım yapsam petkime inan şimdiye kadar yönetime dava açmıştım
    Hmmm sen çok Tatlısu kurnazsin belliki! yine bel altından girip üst perdeden çıkıyorsun. Yani sürekli akıl verme ve gazlama. Oysaki bir kaç mesaj önce hukuk guguk falan da demiştin..
    Surekli sadist biri değilim, der mi bir insan..

3. Bak tekrar soyliyim. Ben uzman bir muhasebeci değilim bu konuları anlatma gördüğüm kadar olur ama arada anlamadığım konudan soru gelirse muhasebesel açıdan cevap veremeyebilirim.
    Ozguvende sıkıntı yok ama arkası dolu birinin özgüveni daha güçlü olur. Altyapı önemli.
    Sürekli akıl verdigine bunların hepsi sen de fazlası ile var benim muhasebe bilgim bakkal usulü bunu 144 ncu sayfada yazdım zaten sana.. ytd

4. Kardeş sen fikirlerini yaz, begeniyorum finansal aktarmalarini, daha önce de teşekkür ettim zaten faydalı bilgiler için. Sen her ne kadar beni beğenmesen de!
    Ama şunu soyliyim tsnimsdigin kimseye sebebi ne olursa olsun hakaret edici, onur kırıcı, şahsiyetine karşı küçük dudurucu ithamlarda bulunma! Kim olursa olsun..

5.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Bak tekrar soyliyim. Ben uzman bir muhasebeci değilim bu konuları anlatma gördüğüm kadar olur ama arada anlamadığım konudan soru gelirse muhasebesel açıdan cevap veremeyebilirim.
    Ozguvende sıkıntı yok ama arkası dolu birinin özgüveni daha güçlü olur. Altyapı önemli.
    Sürekli akıl verdigine bunların hepsi sen de fazlası ile var benim muhasebe bilgim bakkal usulü bunu 144 ncu sayfada yazdım zaten sana.. ytd
    yahu kaç senedir taşıyorsun petkimin 1 kurula katıldınmı ben demiyorumki git adamları döv akşama kadar burada yazıyorsun yılda 4 saatini ayıramıyormusun ? adamları tebrik ededebilrisin belkide beğeniyorsudur herkesin kendi düşüncesi yorumu sonuçta bakılan yer önemli bardağın boş tarafı yada dolu tarafı

ben niye petkim kuruluna katılıyorum bi anlasam velin olarak gelmemi istiyorsan olur tabi

hakkatten petkimi düşündüm özellikle star mevzundan daha öncede yazdım ama artık beğenmiyorum

ülker dende yönetimsel sorunlar nedeniyle fiyata bakmadan çıktım sonuçta 100 tl oldu ama yönetim aynı yönetim

herkesin yatırım anlayışı hayata bakış açısı faklı saygı duyuyorum

6. Dünya da sistem de böyle yürüyor göründüğü üzere! Bu yuzyilardir böyle gelmiş böyle gidiyor!
    Üstakıl kendinden aşağı gördüklerini altakıl olarak bakar! Ve sürekli bir yonledirme çabasına girerler, aglarina düşürdükleri düşer bu duruma. Kendileride suya sabuna dokunmadan yaşarlar.
    Maşa varken ne gerek var ki uğraşmalarina!
    Çok gördüm ben böyle tipleri bu platformlarda.. iyi zamsnda gelmezler ugrsmazlar bile kötü surecte gelirler ki istediklerini daha kolay yaptirsbildinler, sonra ortadan kaybolurlar.
    Oluyor bu işler akıl akıl gel gözüme takıl. İnvesting ağzıyla da yazem bari.. ytd

7. Tarık Bey Selamlar,

Önce cevapları yazdım ama sonra konuyu detaylı telefonda görüşmenin daha sağlıklı olacağını düşündüm. Ajandası uygun olursa CFO’muz da telekonferansa katılabilecek. Size ulaşabileceğimiz bir numara iletebilirseniz en kısa sürede bir telekonferans ayarlıyor olacağız.

Saygılarımla,

BESTE TASAR
    Ülker Bisküvi Sanayi A.Ş. / Yatirimci Iliskileri Direktörlügü

8. üst akıldan selamlar

Sayfa 367/483 İlkİlk ... 267317357365366367368369377417467 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz