Sayfa 410/483 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460 ... SonSon
Arama sonucu : 3863 madde; 3,273 - 3,280 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Esozcan hc ilginç bir gap oldu. Sabah bankalarla aldılar yukarıya yanlışım yoksa!
    Ama gap endekste kaldı. gapli açanlar gunici gerek pacalli gerek normal boşluğu kapadı. Tüm hisselere bakmadım ama ilginç bir durum oluştu.
    Sonuçta endekste gap var maalesef.. ytd
    Gapa takılma spenc hc gecilemeyen dirençler genelde GAP ile geçilir. Endeks yeni zirve yapar önemli olan biz o süreçte olacakmiyiz. Malesef herif bizi kitledi endeks epey bir yol aldiginda sanırım hisse maliyetime gelir. Ez cümle bir ralli başlarsa baştan kaçırdık.

2.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Gapa takılma spenc hc gecilemeyen dirençler genelde GAP ile geçilir. Endeks yeni zirve yapar önemli olan biz o süreçte olacakmiyiz. Malesef herif bizi kitledi endeks epey bir yol aldiginda sanırım hisse maliyetime gelir. Ez cümle bir ralli başlarsa baştan kaçırdık.
    Aşağıdaki Gapa takılacak olsam yukarıda iki tane kafam kadar gap var, Bu yüzden kendi adıma takılacak bir durum yok alttaki için.
    Ben istediğim yerden elini öptüm alnıma koydum, bekliyorum.
    Ralli mı olur olmaz mı ben çok düşünmüyorum. Yukarıda kendi durumumla ilgili gerekli açıklamaları yapmışım, 26 dan yüzde 42 düşmüş ve ben ne yapmisim bu hususta kendi adıma! (misket kısmı ) ytd

3. Gün ayacak mı bakalım.. ytd

4.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Gün ayacak mı bakalım.. ytd
    Yavaş yavaş ayiyor. Bakam bakammm. Ytd

5. Buluttan kafasını çıkarma çabaları var. Hani böyle yırtık çorabın baş parmağındaki gibi. Bakalım çıkartacak mı? Ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Bu klibi birçok platformda paylaştım ama Türkan ablanın ilk girişteki sözleri ile paylaşmıştım şimdiye kadar.
    Özellikle herşeye sahip olmak isteyen elindekini de kaybeder cümlesi ile..

Ama hiç sonrasindaki dortlukleri dusunmemistim.

İlk paragrafta ne diyor!
    Hep kıskandım elden yıllar boyunca!
    Evet yıllar önce 2018 zirvesini yaparken kiskanarak bakmıştım ama elimde yoktu.

İkinci dörtlük
    Kuşlar gibi ikimiz bir yuva kuralım!
    Evet pandemide o yuvayı kurdum hemide kuşlar gibi..

Üçüncü dörtlük
    İlerleyen süreç oluyor ayırmasın mevlam bizi ömür boyunca işte o kısım önemli ömür boyunca ve bana cefa ediyorlar bilmiyorum nedendir..

Son dörtlük ise malum
    Herkes deli diyor..

Demek ki büyük laf olmuş ayırmasın mevlam bizi ömür boyunca kısmında..
    Haftalık bulut alt sınırı 1845 hemen altında günlük ve aylık 1832 desteği mevcut. Şuan o Bulut'un icerisindeyiz ve üst sınırı 2008..
    Kuşlar gibi yuva kurmuştum oysaki.. ytd
    Neresiydi o kısım buluttan kafasını çıkaracağı kısım.. son kısımda yaziyahhh. Ytd

7. Çorap deyince aklıma geldi. Hani bayramlarda çocukken kısmı vardı. Geçen yazdiydim.
    Biz çocukken kapı kapı dolasirdik. Para ve çikolata verilince ne çok sevinirdik diye..
    Kimi şeker alirdi, kimide mendil alırdı, kimiyse çorapta verirlerdi sonra üzülüp giderlerdi.
    Ben ise çikolata ve para alırım umuduyla el öpmeye devam ederdim sabırla ve bir umutla ayaklarım agirana kadar dolasirdim..
    Demekki benim sabır oradan geliyehhh.. ytd..

Sayfa 410/483 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •