Sayfa 509/509 İlkİlk ... 9409459499507508509
Arama sonucu : 4071 madde; 4,065 - 4,071 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bu tahtaciyı öpene henüz denk gelmedim, belki sen bir ilk olabilürsün spenc hc
    Şimdiye kadar ortada bir düdüklü tencere dolanıyor maalesef. Çok bilmemekle birlikte artık star konsolide olacak her çeyrek, genel kurula gideceklere de aklıma geldikçe soruları hazırladım eğer giderlerse zahmet olmazsa tabi. Daha nereye kadar böyle yaparlar bilemiyorum..
    Petrol şirketlerinden dün bp dün ilk çeyrek kârı oldukça düşmesine rağmen, hem hisse geri alım programı açıklıyor hem üstüne temettü veriyor. Starın bundan ne eksiği olabilir bilemiyorum temettü hususunda... ytd

2. BP'nin net karı 2024 yılı ilk çeyrekte 2,3 milyar dolara geriledi.

İngiliz enerji devi BP Salı günü yaptığı açıklamada, gaz fiyatlarının bir önceki yıla göre düşmesi nedeniyle net karının ilk çeyrekte yüzde 72 oranında düştüğünü söyledi.BP yaptığı açıklamada vergi sonrası kârın 2023 yılının ilk üç ayında 8,2 milyar dolardan 2,3 milyar dolara gerilediğini belirtti. Toplam gelir yüzde 13 düşüşle 48,9 milyar dolara geriledi.Sonuçların yanı sıra BP, 2026 sonuna kadar en az 2 milyar dolar maliyet tasarrufu sağlanacağını duyurdu. CEO Murray Auchincloss, "BP genelinde karmaşıklığı basitleştiriyor ve azaltıyoruz" dedi.

BP ayrıca temettü ödemesi yapacağını ve 2024'ün ilk altı ayı için beklenen tutarın yarısı kadar olan 1,75 milyar dolarlık hisseleri geri almayı planladığını duyurdu.

Tamam gaz fiyatlarindan etkilenmiş. Bizimkilerde öyle bir sıkıntıda yok, millet şakır şakır geziyor.
    BP yi elbette star ile kiyaslamiyorum.
    Ama analar ne yiğitler doğurmuş.. vakti zamaninda.. ytd

3. Dünkü hacime bak sabah ilk 7 de idik, akşam 15 ncı kapadık. Bir de bugünkü hacime bak hele..
    Haydi TEB elini korkak alıştırma.. 😊ytd

4.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Dünkü hacime bak sabah ilk 7 de idik, akşam 15 ncı kapadık. Bir de bugünkü hacime bak hele..
    Haydi TEB elini korkak alıştırma.. 😊ytd
    Yoksa Tophane ki topal leyleği sen mi
    TEBrik ettin. Ytd

5. Bozkurt hc senin ilk günkü maliyetine yakın dövüşüyor. Karax hc önceki zararı telafi etti. Ama onda anlamadığım birşey var, 2130 dan 1830 a kadar düştü hiç birşey yapmadı. Üstüne 31 cent beklerim dedi, dün ne degistide aldı. Demekki o da kendince bir rapor hazırlamış.. ytd

6. Tabii ki herkesin kendine göre bir strateji planı ve raporlama şekli mevcut, tahtaci abimiz çok kurnaz olunca normal olanda bu oluyor haliyle herkes suyuniçinde yaşama savaşı veriyor.
    Bugün bende tam onu diyecektim 20.34 direncini bi yoklama yapmalı asasen

16.96 Since 27 Aralık 2023

7.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Tabii ki herkesin kendine göre bir strateji planı ve raporlama şekli mevcut, tahtaci abimiz çok kurnaz olunca normal olanda bu oluyor haliyle herkes suyuniçinde yaşama savaşı veriyor.
    Bugün bende tam onu diyecektim 20.34 direncini bi yoklama yapmalı asasen
    Stratejik değildir, endekse bakıyorlar ne alsam ne etsem herşey pahalı gibi görünüyor gitmeyenler gore. Haliyle o gitmeyenler göze geliyor, göze batıyor, göz alıyor. Pahalı görünenler hala gitmeye devam ediyor orası ayrı bir konu olsa da.
    Üstüne bir de hirslar, intikam duygusu ve ateşi, insana beni benden alıyor havası katıyor.
    Heleki Marul ile kıyaslayınca uçak modunda hissediyorsun kendini.. muhtemelen 😊 ytd

Sayfa 509/509 İlkİlk ... 9409459499507508509

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •