Sayfa 160/479 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260 ... SonSon
Arama sonucu : 3825 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Endekis yükselirken senin hisse yükselmediği zaman acaip moral bozulur, zor bir tahtacimız var.
    Keşke dün yüzde 7 yerine yüzde 5 yükselip bugün de az da olsa yeşil kapatmış olsaydı, moral motivasyon iyi olurdu.
    Tahtaci emmide tırnaklarını yemezdi.

16.96 Since 27 Aralık 2023

2. Bugünku tirnakcilgi dündenmis demekki! İkiye bolunce 3.5 yaptı saysak, olmam mı? Hemi de günlük destek üstünde kapandı. Ha bu bir avuntu mu değil elbette, ama napiyoruz sabrediyohh. Ytd

3. Olur olur niye olmasın, seni kıracağıma rakamı kırarız.
    Kendini mutlu hissedeceksen, benim için farketmiyor.

4. Bu sabah sigara aldım zamlı tarifeden, en ucuz sigara düz hesap 50 tale olmuş

5. Otoriteler, borsa uzmanları ve bazı ekonomistler bu sene borsanın zorlu geçeceği görüşünde, hisse seçiminde çok dikkatli olmaları konusunda uyardı.
    Enteresan bir yıl olabilir 2024

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Otoriteler, borsa uzmanları ve bazı ekonomistler bu sene borsanın zorlu geçeceği görüşünde, hisse seçiminde çok dikkatli olmaları konusunda uyardı.
    Enteresan bir yıl olabilir 2024
    ben katılmıyorum abd faiz artışları emtia enerjinin belini kırdı dünyada düşük faize geçiş var buda üfe üzerinden türkiyeye yansıyacak beklenen enflasyon düşüşü daha erken bile gelebilir
    özellikle mart sonrası güzel bir ralli görebiliriz kredi işlem maliyetleri çok yüksek kimse kredili mal taşımak istemiyor haziran sonu faizlerde düşüş başlar

**petkim özelinde daha öncede yazdığım gibi doğru hamleler yapılsa varlık aktarımları yapılmasa hisse en az 1.5 dolar yapmalı (star %6 hisse alımı , liman borcun petkime bırakılması , stara arsanın satılmaması vs )
    şuan 65-70 centlerde fiyatıda oldukça makul duruyor
    emtia bağlı iş yaptığından gelecek fiyatlaması çok çok zor 2024 harikada geçebilir çok kötüde verilen hedefler yukarı yada aşağı revize edilebilir
    ***kur petkim için olmazsa olmaz kur artışı oldukça olumsuz yansır

7. Oylum oylum selvi boylum.

Al gülüm ver gülüm..

Fiyati çek yukarı vadelide isi bitir bas spotu aşağıya...

Bu borsada oyunlar bitmez..

En temizi mevduat sanirim.

Yoksa artık midem kaldırmıyor..

8. Benn Tavann Geliyorumm!!

Sayfa 160/479 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz