Sayfa 96/496 İlkİlk ... 46869495969798106146196 ... SonSon
Arama sonucu : 3965 madde; 761 - 768 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Spenc hc.Benim eski hissem reysaş mevzuu şöyle.

2023 yılının Aralık ayında, Reysaş Lojistik ve Petkim Petrokimya Holding A.Ş. arasında 5 yıllık bir anlaşma imzalandı. Bu anlaşma ile, Reysaş, Petkim'in Aliağa'daki kompleksindeki lojistik operasyonlarını üstlenecek.

Anlaşmanın detayları şu şekilde:

* Reysaş, Petkim'in Aliağa'daki kompleksindeki tüm lojistik operasyonlarını gerçekleştirecek. Bu operasyonlar, hammadde ve ürünlerin taşınması, depolanması ve dağıtımını içeriyor.
    * Anlaşmanın süresi 5 yıl olacak.
    * Anlaşmanın toplam değeri 520 milyon TL olarak tahmin ediliyor.

Anlaşma, Reysaş için önemli bir kazanım olarak değerlendiriliyor. Bu anlaşma ile, Reysaş, Türkiye'nin en büyük petrokimya şirketlerinden birinin lojistik operasyonlarını üstlenecek. Bu, Reysaş'ın lojistik alanındaki liderliğini pekiştirmesi açısından önemli bir adım olarak görülüyor.

Anlaşma, Petkim için de önemli bir avantaj sağlıyor. Petkim, bu anlaşma ile lojistik operasyonlarını daha verimli ve etkin bir şekilde yürütebilecek. Bu sayede, Petkim, üretim faaliyetlerine odaklanabilecek.

Anlaşmanın Türkiye'nin lojistik sektörü için de önemli bir yansıması bekleniyor. Bu anlaşma, Türkiye'nin lojistik sektörünün büyümesine ve gelişmesine katkıda bulunacak.

Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    hisse fiyatı ve eder çok farklı şeyler petkim tahtacısı burdan alır 100 de yapabilir

ama bu şirket yönetiminin petkimi ve yatırımcılarını bilerek milyar dolardan fazla zarara uğrattığı gerçeğini değiştirmez

fiyattan çok bu bence daha önemli gazı almak içi bakarsın yükseltirler

benim mkızdığım nokta ky hiç bir genel kurula katılmaması ses yükseltmemesi

adamlar kap ata ata şirketi boşatıyor tamamen şeffaf birşekilde
    Bu durumda iş salim hc ya kalıyor yine 😊 ! Yapay zekası ile ilk genel kurulda görmek istiyoruz..
    Salim hc vakit bulursun sanırım.. ytd

Salim hc burada milyon dolar borclar, cirolar veya kazanclar havada uçuşuyor. Reysastaki anlaşma ucuz kalmış galiba 5 yıl için. Ytd

4. Reysaşın açıklaması bu şekilde.

https://www.ekonomim.com/amp/sirketl...-haberi-687693

Alıntı Originally Posted by salimyuna Yazıyı Oku
    Reysaşın açıklaması bu şekilde.

https://www.ekonomim.com/amp/sirketl...-haberi-687693
    Evet reysasta bedavaya getirmiş sanırım. Ytd

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Evet reysasta bedavaya getirmiş sanırım. Ytd
    Heleki Kızıldenizdeki konteyner taşımaları bilmem kaç bin dolarla yapiliyorken. 5 yıl uzun bir süre. TL olarak, ilginc. Ytd

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Vay arkadaş bugün çalışan pu yarın zu mu olucak bu durumda, bozmasınlar be..

Lakin şöyle birşey var iki gün önce aytunç hc bir haber lazım dediydi, bende dedim iyi haber yukarıda gelirse mal verirler şuan yukarıda değiliz kuşbakışı bakarsak tabi..
    Kötü haber gelirse aşağıdan mal toplamak içindir dediydim, suan iki arada bir deredeyiz sanırım.. Kötü mü iyi mi yarın gösterecek bize tahtacı..

Piyasa nasil algilarsa demiyorum çünkü bunun tahtacısi piyasasının yapıcısı ya o bakımdan. Tahtacı ne derse o olacak her zamanki gibi..
    Alistirdilar her türlü sendroma, Stockholm değil bunun adı petkolm sendromu.. ytd..
    Yarın ola hayrola! Zor bir gün olacak galiba.. ytd

8.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Heleki Kızıldenizdeki konteyner taşımaları bilmem kaç bin dolarla yapiliyorken. 5 yıl uzun bir süre. TL olarak, ilginc. Ytd
    . Bu fiyata enflasyon ve artan operasyon maliyetleri her sene ayrıca ilave edilecek.

Sayfa 96/496 İlkİlk ... 46869495969798106146196 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •