Sayfa 437/483 İlkİlk ... 337387427435436437438439447 ... SonSon
Arama sonucu : 3863 madde; 3,489 - 3,496 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Siz yine de benim enerjimden şey yapmayın. Petkim'in enerjisi başka benimki bambaşka. Sonuçta bu bir petkos olabiliyor sonrasında. Birşey bildiğimden değil, sadece havam bugun öyle. Ne olursa olsun havaniz iyi olsun.. bu yuzden soylemlerimden aman birşey çıkmasın.. ytd

2. Ve hala hacim yok. Hacim yok demek para basmiyorlar demek. El atmaları lazım çok cılız.. ytd

3.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Demedim mi ben dün sana yarında ben deniyim diye.. Dusurmezse beni müşküle, akşam 3 kaşık atarız, sen ben tahtacı bir tabak keşküle.. 😊
    Düşürmez umarım müşküle.. ytd
    Evet üüüle dedin.
    bugün avatarıma şirketimizin logosu ile reklam yapmadan üfürüğünü izliyorum spenc hc
    istersen bi el atıp reklamını yapiyim gelen reklam parası ilede keşkülü kaşıklarız.
    He de konu komşu tüm mahalleliyi toplayım buraya

16.96 Since 27 Aralık 2023

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Evet üüüle dedin.
    bugün avatarıma şirketimizin logosu ile reklam yapmadan üfürüğünü izliyorum spenc hc
    istersen bi el atıp reklamını yapiyim gelen reklam parası ilede keşkülü kaşıklarız.
    He de konu komşu tüm mahalleliyi toplayım buraya
    Bu reklam yapmaya gelmez ve ihtiyacı da yok. Zaten yıllardır bir çok yatırımcı tarafından tanınır ve bilinir. Ama sevilmez. İsmini duyan yolunu değiştirir. Petkimi an comagi hazırla derler. Ar damari falan yok. Tabi öyle reklam yapip böyle nam salmış. Sen reklam yaparsan gazci diyebilirler. O yüzden gerek yok kanımca. Ytd

5. Kaldık mı 5 kişi başbaşa.. toplasan hep 5 kişiydik aslında. Ytd

6. Olur mu öyle şey yahu, biz bunun 31 cente düşme ihtimalini konuşmuyormuyuz, nasıl gazcı diyebilirler bize
    Reklamın iyisi kötüsü olmaz ben yapıştırıcam logoyu akşama keşkül yiyelim

16.96 Since 27 Aralık 2023

7. Ha sen illa avatar yapcam, reklam yapcam diyorsan olacakla öleceğin de arasına girilmez. Kendin bilin, vicdan bilin.. Aksam olmadan neler dogar.. ümit kesilmez.. ytd

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Olur mu öyle şey yahu, biz bunun 31 cente düşme ihtimalini konuşmuyormuyuz, nasıl gazcı diyebilirler bize
    Reklamın iyisi kötüsü olmaz ben yapıştırıcam logoyu akşama keşkül yiyelim
    Tahtacı, sen, ben ve keşkül. Hayır demem ben. Ama tahtacınin bofanin ensesinden tutup kenara koyması lazım, hacim lazım, ufurugun etkisi o zaman başlar.. söyle tahtaciya o zaman bana uyar. Ytd

Sayfa 437/483 İlkİlk ... 337387427435436437438439447 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •