Sayfa 459/496 İlkİlk ... 359409449457458459460461469 ... SonSon
Arama sonucu : 3961 madde; 3,665 - 3,672 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Seni tedirgin etmişse sildim son cümleyi, hayatta en önemli şey sağlık sonra mutluluk ve huzur gelir, para pul için başkalarını huzursuz edemem spenc hc
    nasipten ötesi yok zaten bu dünyada misafiriz zamanı gelince çekip gideceğiz, az önce bir tanıdığın başsağlığı için çoluk çocuk konu komşu tüm mahalleli olarak gittik geldik, hayat hoş gerisi boş

16.96 Since 27 Aralık 2023

2. Başınız sağolsun bozkurt hc.

3. Bu arada Takaslara baktım bu ay 20 günlük.
    Geçmişe göre ilk 6 daki lot miktari toplamı daha öncede söylediğim gibi yer değiştirse de aşağı yukarı yine aynı.
    Fakat bu son 20 günde emeklilik fonları 10.1 ve fark toplam satış tarafindayken, döşe 7.3 alis tarafında. Ytd

4. İşin özü hacimli alımlar gerekiyor. Yoksa takaslar bize gösterilmek istenen kısım ve bunu herkes görüyor. Ytd

5. Tabi bu takaslarda döşenin alması güzel gibi görünüyor. Bu ay 20 gün içerisinde bayram tatilini düşünersek, kalıcı olursa elbette! 23 Nisan tatil vade sonu da ve vade başı pozisyonların durumumlarına ay bitimi için 6 seans daha var!
    Mayıs ayı bilanço ilk çeyrek gelecek ve içeriğini tahtacı biliyor bu durumda mayıs vadelisinin pozisyonunu da öncesinde olumlu ya da olumsuz pozisyonunu alacaktır diye düşünüyorum! Bilançonun içeriğini bildiklerini düşünerek ona göre de pozisyon almış olacak! Bu durumda 6 gün sanırım önemli! Aslında çoğu şirket için durumlar kendi dinamiklerince önem arz edecek bu 6 gün!
    Tabi bu şahsi fikrim, yatırım tavsiyesi değildir..

6. Neler düşündürtmeye başladım artık, filazoflar bile bu kadar düşünmemiştir 😊
    Yok 20 gün bunun 1 haftası zaten tatilmiş 10 seansta bu almış o satmış, o pişirmiş bu yemiş! Bizde hani bana hani bana diyoruz hep! Tabi psiklojik savaş yapmak zorundasın, ne düşündüğünü bilmek çok zor tahtayı yönetetenlerin! Çok yönlü düşünürsün, olasılıklar çizgilerle örtüşmeli, hacim desteklemeli, takaslar birleşmeli.. puzzle gibi bu işler!
    Ama bilanço, arka plandaki takaslar, faaliyetler vs gibi şeyler, puzzle ın ana parçaları ve onlar da tahtacı da saklı! Onları bilemiyoruz maalesef! Ytd

7. Yeşil gözlerinden muhabbet kaptım
    45 lik plaktan gelsin sabaha!
    https://youtu.be/dZ-yP397fxg

8. https://youtu.be/riC5_UmVQ4s
    Yine yeşillendi fındık dalları.. ytd

Sayfa 459/496 İlkİlk ... 359409449457458459460461469 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz