Sayfa 302/478 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402 ... SonSon
Arama sonucu : 3820 madde; 2,409 - 2,416 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Yarın kapanışı bir görelim spenc hocam, şu an için umut devam ediyor.

2.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Yarın kapanışı bir görelim spenc hocam, şu an için umut devam ediyor.
    Nedir bu herifin dertleri! Bilanço süresi belli olmadıkça da kıvırmalar, çalkalamalar!
    Bugünün işini yarınlara bırakmamak lazım ama ben öyle olsa yapardım tabi! Bunun adamı değişik vesselam. Ytd

3. Socar kötü yönetilen kurumsallıktan uzak bir şirket. Bunun sonuçlarını petkimde de görüyoruz. Koç holding şirketleri bilanço tarihlerini yatırımcıya iletir ve bu bilinir. Socarda ise ne zama iş biterse o zaman yaklaşımı var. Halka açık şirketin varmış yatırımcı mağdurmuş umurlarında değil. Spk zaten karışmıyor.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Sadece varsayım üzerine ve dikkatimi çektiği için söylüyorum, ok'un olduğu bölge gibi bir benzerlik var.
    Hayal ve temenni olarak orada ki gibi bir hareket çekse şukar olurdu.

5.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Sadece varsayım üzerine ve dikkatimi çektiği için söylüyorum, ok'un olduğu bölge gibi bir benzerlik var.
    Hayal ve temenni olarak orada ki gibi bir hareket çekse şukar olurdu.
    Onu bende gördüm.
    Bakmadığımız bir tek sanırım, şirket sekreterinin çorap rengi ile çaycının içtiği cigara markası 😊
    Ytd

6. Teşekkürler bilgilendirme ve paylaşımlar için dandanakan hojam! Ytd

7. Bugün yine bankalar düşüyor ya! Endekste ne düşerse ona bürünüyor! Ama endekste ne yükselirse onlara uymuyor! Pisliği nasıl yaparım derdinde sürekli!
    Haktan dan bedduayı haketti! Ytd

8. Bu kadar kolay bunun için yaptığı her pislik! Umarım haktanın bedduası yerini bulur, ilişkili her kime gidiyorsa ucu! Ytd

Sayfa 302/478 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •