Sayfa 333/479 İlkİlk ... 233283323331332333334335343383433 ... SonSon
Arama sonucu : 3825 madde; 2,657 - 2,664 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by @yörük@ Yazıyı Oku
    solungaçların karşılığı olmalı diyorsun.... yaşasın intikam...

en eskilerden.....galip ağanın....mepet....de....... solungaçlanmıştım...
    ama...intikam yoran bir şey.....vazgeçtim....
    Yok be @yörük@ abi biz işi gırgıra vuruyoruz, tahtaciyı asla ütemeyiz, çünkü okyanusta bir damlayız etimiz neki budumuz olsun. Tahtaya yön verebilmek için petkimi komple alıcak sermayen olmalı, o da bizde yok
    Ama üç ay önce demiştim burda endekiste düzeltme beklentimi hatta sizde bi rakkam vermiştiniz. Bu işler nasip kısmet
    Konuyu biraz daha derinlemesine irdelersek, bu satış ordinoları muhtemelen büyük yatırımcıların mevduata geçme isteği olarak yorumlanabilir, şu günlerde faiz sürekli artıyor. Akıllı para da nerde kazanç görürse o yannı meyleder, yabcak bişii yok
    Bugün ücbeş lot desteğim taban yapmasını engelleyemedi malesef çok yüklü satış yedik

16.96 Since 27 Aralık 2023

2. Vay arkadaş fena ters köşe yapmışlar bunu, alta doğru 21.06 fibo ve mavi trend aynı noktada,
    Altına inerse ortalama ilk etapta destek görevi görmesi gerekir.
    Ortalama değerinden tepki verir ise tepkinin boyutuna bakmak gerekir. Tepki tekrar mavi trend üzerine atamaz ise daha alt rakamlara inme ihtimali ortaya çıkabilir.

3.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    https://youtu.be/GIoFbbMYjVc
    Haktan dan beddua yakışır tahtaciya, sevdiklerine bu konuyla ilgili her kim varsa işin ucunda.. oturup dinlesin, dinlemesin iliklerine kadar yaşasın.. Mazlumun ahı bir şekilde çıksın. Kimsede kusura bakmasın.
     Alıntı Originally Posted by cemar Yazıyı Oku
    Dinlesinler tek tek. Her kim varsa bu işin ucunda.. ytd

4.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Ciğerini bilirim desem bunların ciğeri yok sanırım.
    Ha piyasa zaten entübe olmuş, buda arada kaynarmiyim hesabı yapıyor. Aradan siyrilmasini beklerdim bu sabah ama maalesef olmadı.

Ciğer derken daha önce yaşadığımız durumlar, yarın veya sonraki günler günlük Bulut'un altına atarsa haftaliga yol alıyor sonrasinda.. O da biraz yorucu oluyor haliyle.
    Tabiki illa bu durumun da garantisi yok.
    Bugün 71 centten 66 cente 6 cent saliverdi bir anda normalde 65 cent destekti şimdiye kadar ayrıca 100 günlük temel 2154 ussel 2182 nin esamesi okunmadı.
    Piyasaya satışı basmışlar ki tabandan hareket dahi etmedi.
    200 günlük temel 2018 ( bu rakam aynı zamanda defter değeridir) ussel 2044 var altta da.
    Ve şimdiye kadar 200 günlüğü geçen sene Nisan'da kırmış sonrasında epeyce yormuş, akabinde Aralık ayında kırma girişimi olmuş tepki alarak dönüşe geçmiş.

Ne desem ne söylesem bilemiyorum. Hatam oluyorsa kusura bakmayın, affola.. ytd
     Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Vay arkadaş fena ters köşe yapmışlar bunu, alta doğru 21.06 fibo ve mavi trend aynı noktada,
    Altına inerse ortalama ilk etapta destek görevi görmesi gerekir.
    Ortalama değerinden tepki verir ise tepkinin boyutuna bakmak gerekir. Tepki tekrar mavi trend üzerine atamaz ise daha alt rakamlara inme ihtimali ortaya çıkabilir.
    Dandanakan hocam emeğine sağlık. Bende yenileyim... Ytd

5. Tahtacının donu hariç her şeyini piyasa bakalım bugün alacak mı ?
    Heikenashi.

6.  Alıntı Originally Posted by HURKUŞ Yazıyı Oku
    Tahtacının donu hariç her şeyini piyasa bakalım bugün alacak mı ?
    Biraz ağır olucak hurkus hocam ama bunlar donlarinı bile koyarlar ortama para için.. ytd

7. 40-42
    ben kaçtım, -%4 zarar
    kalanlara bol kazançlar
    ebenin şaplağı ile imamın pamuğu arasında geçen zamana HAYAT diyoruz.

Sayfa 333/479 İlkİlk ... 233283323331332333334335343383433 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •