Sayfa 353/479 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453 ... SonSon
Arama sonucu : 3826 madde; 2,817 - 2,824 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Ben ikinci taban bekledim. Ama mali birinci tabanda aldiktan sonra anladim.ertesi günde vereceklerini anladım ama iş işten geçmişti. Sebebide ben hala pay vadelisinde birini sikistirdiklarini düşünüyorum. Bu durumda her yol mübah onlar için. Tabiki yanilabiliriz ama asla birinin zarar etmesini istemem. Teknik olarak 30 cente gidebilir mi endeks 8500 altına gelirse gidebilir hemde en önden koşarak. ( Bu benim teknik gorusum) Hepimiz burda herifin kazigini yemiş insanlarız. Olmaz denen herşey oldu bu borsada.
    Ama sorunun cevabı bu değil!
    Neden kötü gordugunuz bilançoya ya da şirkete tabana girdiniz! Ve tabandan aldıktan sonra geri yükselmeyince mı bu kötü duygular oluştu?
    Eğer önce oluştu derseniz neden girdiniz diye yine sorarım.. kusura bakmayın.. ytd

2.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Hah işte düğüm burada belli olucak. Senin gibi sortlayan kadar spotta alanda vardır. Hangisi ağır gelirse terazi onun tersine olur. Sortcu fazla ise spotcuyu sevindirirler, spotcu fazla ise sortcuyu. Ama sonunda hep kasa kazanır. Ytd
    Yarın vade sonu, hesaplar kesilir ve uzlaşılır spenc hc
    Birilerini sıkıştırdılarsa yarın bu sıkışıklık bitecek ama bence bu kavga bitmez

16.96 Since 27 Aralık 2023

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Kedi gibi düşmesini bekliyim, yalan yok
    Eee kisadan sakala geldin, bir de beni çok seviyorsun muhabbete geldin. Aldığının üstüne Yüzde 10 görsen yapıştırıcan belliki.. şirket kötü iyi seni bağlamıyor. Maksat sakal ve hoş sohbet 😊 ytd

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Yarın vade sonu, hesaplar kesilir ve uzlaşılır spenc hc
    Birilerini sıkıştırdılarsa yarın bu sıkışıklık bitecek ama bence bu kavga bitmez
    Bayram tatili var unutmayalım. Repoda girmek isterlerse buralarda oyalanma ya devam edebilirler. Sakin olunmali kanımca. Ama yine sizin fikriniz sizi baglar, benimki beni. Ytd

5. Bence bütün mesele tahtadaki bozukluk. Çok büyük malı olan malum zatın (malı fonlarına bölmüş olsa da) yüzünden kimse tahtaya fazla bulaşamıyor. Onun da gücü yukarı sürmeye yetmiyor ya da sürmek istemiyor. Yoksa ne şirketler ne fiyatlara çıkmış, kaç tanesi Petkim den iyi.....YTD.

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Petkimden hiç para kazanamadım zaten ne zaman alsam düşüyor ne zaman satsam çıkıyor.
    sağlık olsun
    Kazanan haklıdır
    İş sakal kısmı doğru ama tahtaci herifi herkes öpüyo herkes donunu alıyor bi ben öpemedim, sen olsan sinirlenmezmisin spenc hc
    herkese şapır şupur bana gelince yarabbi şükür

@yörük@ abi de intikam iyi bişii değil yapma böyle şeyler dedi mepette başına gelmiş anlattı.
    Ben tertemiz duygular ile petkoyu sevip aşık olmuştum ama o beni aldattı pacavra gibi kullandı, hayallerimi suya düşürdü.
    Aşkım nefrete dönüştü. Göynümü alması için enaz iki taban daha yapması lazım, sonra ben mallanıp yukarı sürsün hepberaber ihya olalım

16.96 Since 27 Aralık 2023

7.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Ama sorunun cevabı bu değil!
    Neden kötü gordugunuz bilançoya ya da şirkete tabana girdiniz! Ve tabandan aldıktan sonra geri yükselmeyince mı bu kötü duygular oluştu?
    Eğer önce oluştu derseniz neden girdiniz diye yine sorarım.. kusura bakmayın.. ytd
    Dedim ya bilanço bahane , kötü bilanco ama taban yiyecek bilanço değil. Ve bekleniyordu. Ben ilk gün patlattılar zannettim pay vadelide ki oyuncuyu ve tabandan daldim.hatta ben aldıktan sonra 21, 60 a kadar aldilar. Ama sonra tekrar tabana verdiler ve tabandaki 19 milyon lotu görünce anladım ertesi günde operasyonun devam edeceğini. Hatta ertesi gün beklediğim gibi pay vadelisini tabana verdiler. 60 bin kontrat ile. Ama taban çözüldü ve operasyonun bittigini düşünüyorum. Dediğim gibi yatırımcı değilim vur kaç için geldim. İçeri aldılar. Ekleme yapmayı düşünmüyorum yatırımcı olmam için 30 cente gelmeli. Gelmiyorsa elimizdeki mali uygun bir yerden çıkmanın peşindeyim.

8.  Alıntı Originally Posted by orient doğu Yazıyı Oku
    Bence bütün mesele tahtadaki bozukluk. Çok büyük malı olan malum zatın (malı fonlarına bölmüş olsa da) yüzünden kimse tahtaya fazla bulaşamıyor. Onun da gücü yukarı sürmeye yetmiyor ya da sürmek istemiyor. Yoksa ne şirketler ne fiyatlara çıkmış, kaç tanesi Petkim den iyi.....YTD.
    Sihirbazlar el çabukluğu ile dün takas değişiminde 12 ml citi almış gösterirken, bugün 22 ml çiti, 13 ml da yatırım fonları satmış gösteriyor. Lakin uzun zamandır ilk 6 kurumdaki mallar 760-780 arasi gidip geliyor arada toplam farka koyuluyor arada diğer alttakilere.
    İyi de kötü bilsncoyu bu hızla kime sattılar. Dalga mı geçiyorsunuz diye sorayım. Kimse memnun değil ise.
    Yukarı almak ile ilgili bir sorunu yok adamların, kötü bilanço değilde, iyi kar gelmişe oynasalardi yani yukarı tahtayı alsalardi vadelidekilere para kazandırıp, tahtaya daha çok spottan alıcı bulabilirlerdi.

Böyle yaparak hem korkuyu saldı hemde vadelidekileri çarptı diye düşünüyorum..
    Bir taşla iki kuş.

Korku tahtaya alicida getirmez artık bundan sonra..
    Neyse sayfa 1000 olana kadar yazmaya devam edicem. Tahtacınin keyfi bilir.
    Ha bunlar benim hayal ettiklerim, arka bahçe bambaşkadır bilemem. Kimseyi ysniltmayayim.
    Hatam oluyorsa da lütfen düzeltiniz.. yatırım tavsiyesi değildir..

Sayfa 353/479 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •