Sayfa 288/480 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388 ... SonSon
Arama sonucu : 3834 madde; 2,297 - 2,304 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by cemar Yazıyı Oku
    Büyük ******** bunlar

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bu boşluğa neler sığdırılır kimbilir!
    Hah şimdi rahatladık diyoruz yok o işler öyle olmuyor diyor. Bu da mı gol değil dedik, değil dedi! Şirketler bırak bilançoyu, temettüyü açıklamayı, genel kurul tarihlerini açıklamaya başladılar!
    Bunun elinde ayna, tarak hala salınıp süzülüyor! Zirveden yüzde 15 süzüldü, tam süzme! Ytd

2. Bugünde aynı numaraları çeker mi diye aval aval baktiriyor.. ytd

3. Umarım bugünde öyle ergen ergen hareketler yapmazsın. Ytd

4. Geçen sene 3 marttı galiba. Bu sene enflasyon muhasebesi ile biraz daha sarkacak bakalım ne zaman

5.  Alıntı Originally Posted by cemar Yazıyı Oku
    Geçen sene 3 marttı galiba. Bu sene enflasyon muhasebesi ile biraz daha sarkacak bakalım ne zaman

Enflasyon muhasebesi ile gelenleri gördük. Ozsermaye artışı sebepli PD ler oldukça düşmüş baktiklarima göre.
    Bunda muhasebesel evrimlesme bilinmez bir şekilde olacak. Lakini starin evrilmesi nasıl olucak, geçmiş star enflasyon muhasebelesi ve buna nasıl bir katkı olacağı. Hep bir muamma bilinmezlik.. ytd

6. Enflasyon muhasebesi haricinde döşeme demirbaş, arazi, ok püsür değerlemesi yok yıllardır! Umarım el atmışlardır! Pd sini yiyem ben bunun oluruz kimbilir. Ytd

7. Sayın spenc baktım da 23254 ileti göndermişsiniz.Bunun tahminen onbeşbini petkm'e ait olsa gerek..Vallahi size en az 700 sayfalık kitap yazdırır ! 🙂

8.  Alıntı Originally Posted by nurika Yazıyı Oku
    Sayın spenc baktım da 23254 ileti göndermişsiniz.Bunun tahminen onbeşbini petkm'e ait olsa gerek..Vallahi size en az 700 sayfalık kitap yazdırır ! 🙂
    Selam nurika hc! Kitap yazdırır forum bana ama Petkim'de yazdığım diğerlerimde yazdığım kadar olmamıştır. buradaki yazılarımin çoğu kliptir ayrıca karşılıklı bir sohbet ortamida olmadıgi için az bile yazmisimdir.
    Ama daha yazacaga benziyor ortam, maalesef.. ytd

Sayfa 288/480 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •