Sayfa 305/480 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405 ... SonSon
Arama sonucu : 3834 madde; 2,433 - 2,440 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Ha buradadan biz superiz, çok iyiyiz gibi anlamlar çıkmasın. Zaten geçen seneki durunlar ortada ve biz hala bu durumların içerisindeyiz sebebi ise starın ne geleceğinin muammasi.
    (Bu sene enflasyon muhasebesi uygulaması sebebiyle, banka ve finansal şirketler ile bilançosunu döviz bazlı tutan şirketler dışındaki bilanço açıklama tarihleri ertelendi. Konsolide hesaplar için bu yıl son tarih 20 Mayıs 2024 oldu. Konsolide olmayanlar için ise son tarih 9 Mayıs 2024 olarak gerçekleşti)
    Tarih aralığına bakarsak bu seneye özel olarak Mayıs'a kadar bilanço açıklama kozları olsa gerek.

Biz her ne kadar ilk çeyrekte olumluya dönüyor olsakta, adamlar elindeki kozu kendi lehlerine kullanıyorlar diye okuyorum.
    Aman yanlış anlaşılmasın bunda büyük konusma Büyük lokma yemeyi yaşadım çok kez.. ytd

2. Gönül ister ki o tarihlere kadar kalmadan açıklansın. Yoksa can sıkıcı olacak bu durum. Ytd

3. İlk çeyrek bilançosu ne zaman gelecek bu durumda ?? Ağustos ta mı

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by cemar Yazıyı Oku
    İlk çeyrek bilançosu ne zaman gelecek bu durumda ?? Ağustos ta mı

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Hisse yukarıda olursa o süreçte hemen gönderirler. 😊
    Belki onu da Mayıs'ta hazır ederler.
    Kurul ne zaman toplanır, temettü vs ne olur hangi araya sokarlar bilen varsa böyle gelsin. 😂 Ytd

5. Ben Mayıs'ta gelecek demedim, alınmış kararı yazdım bu arada. Aman diyim cemar hoca.
    Bu hafta gelecekler arasında da yok.. ytd

6. Diğer yandan bu 15 gün içerisinde
    Yatırım fonları 20.800
    Citi. 4.980
    Fark toplam, deniz ve emeklilik fonları 12.500, diğer 5.150 civarı alım tarafindayken

Satış tarafı ise
    TEB 6.920
    Garan 6.670
    Yfas 6.120
    YK 3.360
    Qnb 2.590
    Diğer 17.350
    Görünüyor...

Tabi geçen ayın ilk 15 günündeki hacimler yok bu ay ki ilk 15 güne göre.. ytd

7. Hacimsiz düşüyoruz ama toplanan miktar yüksek gibi anlıyorum hisseye baskı yaparak düşürüp topluyorlar havası var ama her zaman söylediğim şey bize ne göstermek istedikleri?
    Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Hacimsiz düşüyoruz ama toplanan miktar yüksek gibi anlıyorum hisseye baskı yaparak düşürüp topluyorlar havası var ama her zaman söylediğim şey bize ne göstermek istedikleri?
    Ytd
    Neden böyle diyorum bazen yatırım fonları gunicinde bir anda toplam farka evrilebiliyor. Yani bize gösterilen acaba gerçektende topluyorlar mı yoksa topluyoruz havası mı katiyorlar.

Hacimin düşük olmasindan cikarimla topluyorlar diye düşündüm ama yanilabilirimde. Ytd

Sayfa 305/480 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •