Sayfa 395/492 İlkİlk ... 295345385393394395396397405445 ... SonSon
Arama sonucu : 3929 madde; 3,153 - 3,160 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Hayret artı kapatmış halbuki barlari ip gibi diziyordu magmaya doğru.

2.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Ama yediğim en büyük ayaz 21 den 11.76 ya düştüğü süreçtir. Onu asla unutamam.. arada kaynamasin sonrasında herşeye alıştım zaten.. ytd
    Bu ayazı burada yiyen çok az kişi var.
    Öyle ki şuana kadar bu ayazı yemeyene ayaz yedi demem ben...
    Son süreçte yaşanan ayaz olmaz sadece dağ esintisidir.. ytd

3. Spenc hocam o ayazı beraber yedik. Bu neki

12 li sulu boyadan çıkmış gibi değil de biraz daha sade renklerle bakarsak CRLN kirli sarı üzerinde 2 kapanış yapamıyoruz.. bu nedenle endekse şüphe ile bakmakta yarar var.. bu olası bir senaryo.. Jennifer Lawrance rol almak istedi olmaz dedim..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

5.  Alıntı Originally Posted by arslanoğlu cemil Yazıyı Oku
    Spenc hocam o ayazı beraber yedik. Bu neki
    Evet Cemil Hojam bir elin parmaklarını geçmez o ayazı yiyen bizler, tabi forumda!
    Hatta şöyle arz edeyim daha anlaşılır olsun diye. 20 hafta düşüşü sürdü (21 den), 20 hafta çıkışı sürdü (11 den), üstüne o da yetmedi koy babacım 27 hafta daha hala o 21 in altındayız!
    Bu ayazı yiyen biri, başka ayaz yese ne yazar!

Ama yine de çok don kişotluk yapmamak lazım benim gibii, büyük cümleler kurup! Hammalığın kralını yaptırdı herif tabi orası ayrı bir husus!
    İyi tarafı Şimdilik bulut altına inmedik, kötü tarafı ise hala bulutun içerisindeyiz! Hakkımızda hayırlısı hocam bol sabırlar diliyorum o eskiden beri var olan arkadaşlara! Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Evet Cemil Hojam bir elin parmaklarını geçmez o ayazı yiyen bizler, tabi forumda!
    Hatta şöyle arz edeyim daha anlaşılır olsun diye. 20 hafta düşüşü sürdü (21 den), 20 hafta çıkışı sürdü (11 den), üstüne o da yetmedi koy babacım 27 hafta daha hala o 21 in altındayız!
    Bu ayazı yiyen biri, başka ayaz yese ne yazar!

Ama yine de çok don kişotluk yapmamak lazım benim gibii, büyük cümleler kurup! Hammalığın kralını yaptırdı herif tabi orası ayrı bir husus!
    İyi tarafı Şimdilik bulut altına inmedik, kötü tarafı ise hala bulutun içerisindeyiz! Hakkımızda hayırlısı hocam bol sabırlar diliyorum o eskiden beri var olan arkadaşlara! Ytd
    67 haftalık bu süreç az bir zaman değil ve zorda bir süreç! Sadece dile kolay!! Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Yarın tombul kuşun finansallari gelecek. Öncesinde ve sayesinde bir nefes aldırmak isterler mı acaba piyasalara.. ytd
     Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    12 li sulu boyadan çıkmış gibi değil de biraz daha sade renklerle bakarsak CRLN kirli sarı üzerinde 2 kapanış yapamıyoruz.. bu nedenle endekse şüphe ile bakmakta yarar var.. bu olası bir senaryo.. Jennifer Lawrance rol almak istedi olmaz dedim..

Tombul kuş bilançosu gelmiş! Kuşluk yaptirilmayacak kadar montanli gelmiş. Endeksi sırtlar mı yoksa sirtlatirlarmi yarın ola hayrola..
    Petkovic önden darbeli olduğu için, Endeksten çok ayrisikti zaar. Ytd

kırmız 9029.. turkuaz 9121... sanırım ikisi de hodri meydan diyor.. otobana çıkış gişesi 9157..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Sayfa 395/492 İlkİlk ... 295345385393394395396397405445 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •