Sayfa 369/488 ÝlkÝlk ... 269319359367368369370371379419469 ... SonSon
Arama sonucu : 3897 madde; 2,945 - 2,952 arasý.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Þ.

1. Hisse düþtü diye birþey söylemeyecek miyiz? Ya da yüksekse yazmayacak miyiz?
    boþ adam deðilim dedin, tut ki ben boþ adamým burada yazmayalim mý! Sürekli laf sokma derdine düþtün sebebi nedir? Beddua mý gerçekten soruyorum.

2. Hisse düþer sebep ararsiniz bir de bunu foruma yazýp, manipüleciye çevirirsiniz! Ve bu bir büyük ithamdir! Ýspat gerektirir..

Ya hisse düstü diye þuanda ben kýzýyorum/ kizdiriliyorum sanirlar, bu yüzden özellikle etkilendigim falan düþünülmesin!
    Ortada itham var! Hukuki sorumluluk doðurur.

Benim para ile ilgili bir hesabým yok, 21 den 11 e düþmüþ daha da dusebilirdi o süreçte, benim asýl kýzdýðým para kaybýndan ziyade haysiyet, onur ve þeref olmuþtur bu yaþýma kadar. Ýnsan bunun için yaþar.
    Yoksa hisse düþer çýkar bunlar var hayatta.

Ama insanlarýn gururunu, onurunu kýracak, hakaret tarzýnda kimse konuþma yapamaz.

3.  Alýntý Originally Posted by spenc Yazýyý Oku
    Hisse düþtü diye birþey söylemeyecek miyiz? Ya da yüksekse yazmayacak miyiz?
    boþ adam deðilim dedin, tut ki ben boþ adamým burada yazmayalim mý! Sürekli laf sokma derdine düþtün sebebi nedir? Beddua mý gerçekten soruyorum.
    bu mevzu uzadý bidahada seninle ilgili yazmayacaðým

öncelikle kendi yazdýklarýna bakmýyorsun hakaret baþlatan hep sensin beni bir ayna gibi görebilirsin elinde taþ varsa aynadanda sana doðru taþ göürsün

ayný galatasaray gibi yazmam bu sebeple yapýyorsun yapýyorsun sonra ne oldu a bana bak ne yazmýþ hakkatten garip bir durum

kendimi durduðu yerde hiç övmedim mevzularý sen açtýn cevabýnýda fazlasýyla aldýn

dediðim gibi sen benim 1 gr umrumda deðilsin ki senin açýndanda ben öyleyimdir

gerek yok bir birimize biþey yazmayalým

baþkalarýda okuyor þahsi mevzularla forumu kirletmeye gerek yok

okuyan herkeste kendi adýma özür diliyorum

4. Bir daha hakaret etme ve ithamda bulunma veya bir alttan ya da üstten laf sokma gayretine girme kafi.

5. MEHMET KOÇ <[email protected]>

Alýcý: EREN, ÖMER, ben, MEMDUH

Tarýk Bey Merhaba,

Müsait bir zamanda ofiste aðýrlayabiliriz sizi. Uygun bir zamanýnýzý bildirirseniz bekleriz ofise.

Çok teþekkürler,

þirketlerden hep iyi bildirimler aldým genel kurula katýlmak yatýrýmcý için seçime katýlmak gibi bir seçenek deðil bir zorunluluk olmalý

soru sorun þirketle birlikte yaþayýn

eminimki petkim yatýrýmcý iliþkileride hakaret etmediðiniz sürece gelecek bilanço ile ilgili spesifik soru sorulmadýðý sürece her konuda cevap veriyorlardýr

vermiyorlarsa bile bunu genel kurulda dile getirir spk þikayet edebilirsniz

ama kaderci olmayýn

6. Murat Ülker size LinkedIn’de mesaj gönderdi
    Gelen Kutusu

Murat Ülker <[email protected]> Abonelikten çýk
    5 Tem 2021 17:36
    Alýcý: ben

LinkedIn
    Tarýk Þahin

Tarýk Þahin
    Sizi danýþman mý tutsam. Eðer mümkünse sizi bu iþlere bakan (kurumsal iþler) yk üyemizle tanýþtýrayým.

7. sonuçta basit bir muhasebeciyim, bu ülkede en az deðer verilen þey maalesef bilgi ve en büyük sýkýntýda herkesin her konuda yorum yapmasý , doðruyu söyleyen çýkýncada bünyeler bunu kaldýrmýyor
    31 yaþýnda profosyonel hayatý býraktým þuan danýþmanlýk yapýyorum
    31 yaþýndaki kariyerime finans-mali iþler sektörü çalýþanlarýndan %99,99999 emekli oana kadar ulaþamayacaklar bu birikimi bedavaya sizlerle paylaþýyorum bilgi paylaþtýkça güzel rekabet oldukça daha iyi olucaðýmýza inanýyorum ama yanlýþ anlaþýlýyoruz

en sevdiðim sözlerden biri

fazla tevazunun sonu vasattan nasihat dinlemektir

8. Uzatmayayým diyor özür diliyorsun insanlardan topluluk ya,herkes okuyor ortamý ya,hala kendini anlatma, övme ve özellikle her cümleye baþlayýþýnda ben sadist biri deðilim demen, ki ben bunu yazarken sana farkýndalýk kazandýrdým bir daha demedin!

Bu kendini anlatma çabalarýndan, yazdýklarýndan senin kim olduðun sana sorulmadý,
    Aslýnda kimse sana ne birþey sordu, ne alýntý yaptý!
    Ve sen o kadar egolusun ki herþeyin önünde o egon!

Tek cümlen ile baþladý konu!
    Þahsýma “Yazdýklarýndan belli zeka bu kadar” dediðin cümlenden!
    Asýl özür dilemen gereken kiþi ben olmama raðmen egonun önüne geçemediðim için olaylarý yine kendini övmeye anlatmaya çevirdin!

Özellikle Galatasaraylýlar diye bastýra bastýra söylemlerinin amacý bile farklý! senin Twitter paylaþýmlarýndan gayet açýk ne söylemek istediðin! Çok garip bir hastalýk olabilir bu durum ama adýný koyamýyorum!

Ama bir tek özür dileseydin, kendini anlatmaya çabalarýnýn önüne geçer ve þuandaki deðerin nazarýmda pul kadar olmazdý!

Sayfa 369/488 ÝlkÝlk ... 269319359367368369370371379419469 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •