Sayfa 481/481 İlkİlk ... 381431471479480481
Arama sonucu : 3847 madde; 3,841 - 3,847 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Orda bi arkadaş vardı aynı senin gibi sürekli o sayfada yazardı, nicki fedoramca idi, hergün sayfada aylar geçti seneler geçti, Taa ki 4 nisan gününe kadar.
    O gün tüm hisseleri sattığını yazdı.
    Bende grafikisinde o günü yani 4 nisanı işaretledim. Belki de ereğlinin yıldönümüydü o gün
    Bir gün sende buraları terkedersin deye düşünmüyor değilim, nasip
    Fedoramca ya selam söyle o beni iyi tanır! Lakin o şişede de aynı şekilde bekleyemedi! Aramızdaki fark bu! Ereğliyi sattığınada üzüldüm bu arada. Ytd

2. Ama Ereğli deki mücadelesini bırakıp stattığı için üzüldüm demek istedim! Ereğli isdemir içinden ayrılalı çok zaman geçti. İsdemirde şişedekinin kalbi olan soda gibi Ereğli’nin kalbi idi.
    Elbette yıllar geçiyor yatırımları var, maden vs buldu ama! Sonradan neler yaptı neler kattı bilmiyorum. Ben Ereğli yerine Petkim’i ilave ettim portföye o süreçlerden çok daha önceden beri takip etmişizdir. Şişenin kalbi nasıl soda ise Petkim’in kalbi de star oldu. Bunu geçende yazdım. Ytd

3. Ama buradan Ereğli cız kötü vs anlam çıkmasın sadece dolar bazlıda TL bazlıda Petkim Ereğli’ye göre çok daha sürünmüş. Hatta Ereğlinin temettü bonkörlüğü var geçmişte! Göz var nizam var!
    Kaldı ki bu kadar sürünmeye rağmen ben hala burdayım. Fark bu.. ytd

4. 2020 de geldim ben buraya ama fedoramca yanlışım yoksa Ereğli’ye daha girmiştir diye düşünüyorum. Ben geldim mi genelde gitmem. Ytd

5.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Fedoramca ya selam söyle o beni iyi tanır! Lakin o şişede de aynı şekilde bekleyemedi! Aramızdaki fark bu! Ereğliyi sattığınada üzüldüm bu arada. Ytd
    Bende üzüldüğümü söylemiştim,
    Aslında burda demek istediğim şey mücadelenden vazgeçtiğin an yenilirsin, hayat böyledir spenc hc
    Konuyu toparlayacak olursak, sepet önemli bu gibi süründürme ve çile çekme durumlarında
    Birde bu işlerde nasipten ötesi olmuyor, zaten hayatımızda öyle değil mi
    İstediğin şeyler her zaman olmaz.
    Benim sepette 8 hisse var, kafam rahat
    Asla bilemeyiz hankisinin katlama yapacağını.

16.96 Since 27 Aralık 2023

6. Mesela ikiside 23 talede iken ttkom ve bu
    Şindi noldu
    Biz 20 talede suyuniçinde kaldık, ttkom 40 taleye dayandı.
    Bilsek tüm parayı ttkoma basmazmıyız, tabiiki basardık ama bilemeyiz

7. Sepet işini de senden ilham aldım, Allah razı olsun
    Yoksa tek hissede durmuş olsaydım, battıydık

Sayfa 481/481 İlkİlk ... 381431471479480481

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz