Sayfa 346/479 İlkİlk ... 246296336344345346347348356396446 ... SonSon
Arama sonucu : 3825 madde; 2,761 - 2,768 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Pardon bir de yarın var onu unuttum hafta bitişi sebepli.. ytd

2.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Haftalık bulut üst cizgisne degdirebilirse hadi onu geçtim hatta içine de sokup alt çizgisine degdirirse efsaneler arasına SOCARim, tahtacıyı..
    SOCAR mı sokmaz mı bugun belli olur.. ytd
    Diğer taraftan bakarsakta dün biraktigi GAP günlük Bulut'un alt çizgisidir. bu durumda da içine atıp kalıcı olup olmadığına bakicaz. Ytd

3. CEMAR ve SALİM hc sorularıma cevap alamadık. Bekliyohh.. ytd

4. Sizce bayrama kadar genel kurul tarihini açıklarlar mı ? Normalde bütün firmalar bilançonun ertesi günü açıklıyorlar, yoksa bunda bayrama kadar yetişmez sonrasına mı kalır ?

y.t.d.

5. Hiç bir şey olmaz bundan. Defter değerine bakıp aldanmayın bir aralar THY nin defter değeri 0,4 tü. Bununda olabilir. Neden olmasın. 30 cente gelmezsen adam değilsin.30 centte hakkın olan 10 gram altın bozup ortalama yapacağım. 🤣🤣🤣

6. Vadeyi kesinlikle en dipten kapatmaya çalışacaklar boşuna ekran izleyip moral bozmayın. Amma büyük tehlike eğer oyuncu uzlaşmaya gitmez pozisyonları taşırsa diğer vadeye onmuzdeki ayda sağlam dayak yeriz. Suyun altında nefesi kontrol edin.

7.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Vadeyi kesinlikle en dipten kapatmaya çalışacaklar boşuna ekran izleyip moral bozmayın. Amma büyük tehlike eğer oyuncu uzlaşmaya gitmez pozisyonları taşırsa diğer vadeye onmuzdeki ayda sağlam dayak yeriz. Suyun altında nefesi kontrol edin.
    Önümüzdeki ay bayram tatili sebepli nakite çevirme girişimleri söz konusu ise mümkündür dayak. Seçim, bayram ve dayak. Ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Hiç bir şey olmaz bundan. Defter değerine bakıp aldanmayın bir aralar THY nin defter değeri 0,4 tü. Bununda olabilir. Neden olmasın. 30 cente gelmezsen adam değilsin.30 centte hakkın olan 10 gram altın bozup ortalama yapacağım. 🤣🤣🤣
    THY geçmişte hiç defter değeri 2-3 arası oldu mu? Veya Petkim 0.4 oldu mu? Merakımdan sordum! Biliyorum insanın başına ya meraktan ya da Petkim den gelir ne gelirse. Ytd

Sayfa 346/479 İlkİlk ... 246296336344345346347348356396446 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •