Sayfa 114/523 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214 ... SonSon
Arama sonucu : 4184 madde; 905 - 912 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Son yazılanada cevap eririm ama büyüklük bende kalsın. Kabahat bende almış karşıma cevap yazıyorum.

y.t.d.

Şişeye bu seviyelerde yazdığım zamanlarda dedim ki daha ne yapsın nereden nerelere yükselmiş! 3.37 den 55 e demez olaydım! Oradada baktım sataşan oldu! İyide 1 yıldır kazanç sağlamıyor dedi! Napıyım? Pandemide alanla benim gibi orada 9-10 yıldır bekleyen aynı mıydı? Yıllarım gitti! Bir sene önce vermiş vermemiş durumuna bakacak birşey yok! Pandemiden alan benim beklememden daha çok kazanç sağlamış! Bunda hep aynı centte dolanmış daha kötü! Ytd

3. Merhaba Spenc Hc.
    Bütün gün işlerim vardı.Şimdi okudum hepsini.Ne çok bilen varmış meğer.Türkiye'nin kendi konusunda en iyilerinden birinden tut, Büyüklük bende kalsın dedikten sonra "Kabahat bende almış karşıma cevap yazıyorum" diyerek ukalaca cevap yazanlar.Yetmedi forumun sahibi gibi diye cümle kuranlar.
    Burası forum, buranın yöneticisinin klip paylaşmak yasak diye kuralı var mı? isteyen istediğini kurallara uyarak paylaşır.Güç gösteri yapmak isteyenler, malı o kadar çok ki arkadaşların, gücün yetmezse pazarda satarmış.

Yazmasan olmuyor, yazsan ayrı bir sataşma ve çok bilmişlik.Bildiğini efendiliğini koruyarak yaz, bilmediğimizi öğrenelim.Kimin ne kadar malının olduğunun ne önemi var.Ne olacak yani, bende .... lot var örnek diğerinde 1 tane.Sen güç gösterisi mi yapacaksın.Öyle mi egonu öylemi tatmin edeceksin.Klavye güçlüleri her işi bilenler böyle günlerde saldıryor.Hep gerginlik.

Piyasa kötü, ülkenin yöneticileri kötü, iyi olması için karar alacak meclis çoğunluğu yok.Siyaseten şehitlerimizden nemalananların var olduğu bir ülkenin içindeyiz.Herkes her yapılanın farkında ama yapamıyor.Çünkü bilenler her yerde ama fiili realitede öyle görünmüyor.İnsanlar sadece burada değil, trafikte, markette her yerde gergin.Spenc Hc.Ve Bozkurt kardeşim iyi niyetle gerginliği almak için klip veya karikatür koyuyorlar buna bile tahammül göstermiyorsunuz.

Her neyse buna cevap yazacaklara cevap yazmam.İsteyen istediğini yazar.Yazdığıyla kalır.Yüz yüze hiç görüşmediğim, sadece forum arkadaşım olan ve iyi niyetinden hiç şüphem olmayan Spenc Hc.Yazarsa cevaben yazarım.
    Sağlıkla ve mutlu kalın.

Salim hc eyvallah!
    Vaktini ayırıtıpta düşündürücü, ortamlara ve farkındalığa dair paylaşım için teşekkürler!
    Ortam gerginleştiren veya bu durumu başka amaçlarla kullanmaya bile çalışanlar vardır, paranın olduğu yerde, her türlü pislik olur!
    Birşey yazmaya gerek yok haklısın. Gerginliği körüklemeye yönlendirince insan şaşırmıyor! Bu yüzden bunlarda var hayatta diyorum. Ytd

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Şuan 17.5 zaten 14.38 e de bişii kalmadı. Keşke biran önce gösterselerde rahatlasak, hergün zopa bıktık yahu
    Borsada genel olarak yön aşağı olunca artık dirençlere değil desteklere bakar olduk ...
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

6.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Salim hc eyvallah!
    Vaktini ayırıtıpta düşündürücü, ortamlara ve farkındalığa dair paylaşım için teşekkürler!
    Ortam gerginleştiren veya bu durumu başka amaçlarla kullanmaya bile çalışanlar vardır, paranın olduğu yerde, her türlü pislik olur!
    Birşey yazmaya gerek yok haklısın. Gerginliği körüklemeye yönlendirince insan şaşırmıyor! Bu yüzden bunlarda var hayatta diyorum. Ytd
    Spenc Hc.İşlerimi bitirdim, ormanda sporumu yaptım, duşumu aldım.Hiç takmıyorum insanlarının egolarını.Trafiğe bile araçla zorunlu olmadıkça çıkmıyorum.
    Borsada iktidarın gücü ve dokunulmazlığını kullanarak her kesimden büyük küçükleri soyuyorlar.Bunun adına düzeltme diyorlar veya düzülmek.İnan şu an en çok üzüldüğüm halka arz kazıkları.Çevremde hiç anlamayanlar bile birilerinden duyarak katılmış arzlara.Çocuğuna biraz daha fazla harçlık vermek veya 100-200 tl bütçesine katkı olsun diye.Geçmişte sadece isgyo ve pegasus halka arzlarına katılmıştım.Zaten böyle bir halka arz yoktu o tarihlerde.

Spk bu işin neresinde? Teknik güç sizde kardeşim.Kim ne yapıyor, gece ayrı gündüz ayrı nasıl işlemler yapıyor, yabancı kim, yerli kim? Bofa kime hizmet ediyor.Reis diyorlar bazıları, mafya liderlerine bu unvan ile hitap ediliyor.Ben Ülkemin en üst makamında olduğu için Sayın Cumhurbaşkanı diyerek yazıyorum.Bist geçenlerde 150.yılını kutladı.Bir metin hazırlamışlar ve promterden okudu.Okudukça borsa düştü.Ve yazılan metindeki gerçek olmayan açıklamalar.Koskoca makam ve danışmanlar ordusu var.Uyarın be kardeşim, bu metini hazırlayanı sorgulayın, o gün satanları araştırın.

7.  Alıntı Originally Posted by aytunc Yazıyı Oku
    Borsada genel olarak yön aşağı olunca artık dirençlere değil desteklere bakar olduk ...
    Herifler ne yapsın,güniçi trade deniyor alıyoruz satamıyoruz elde kalıyor, bağri satıp alttan alalım demişlerdir. Biz suyuniçinde olduğumuz için pek farketmiyor... Düşerken desteklere bakarız

16.96 Since 27 Aralık 2023

8. İleri geri yazıyorum bazen ama, petkim'den endişem yok... ne idüğü belirsiz hissesi olanlar düşünsün...
    Ne kadar düşerse düşsün, Petkim eninde sonunda ederine gidecek hisseler kategorisinde...
    satmadığım sürece kâr / zarar muhasebesi asla yapmıyorum...
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

Sayfa 114/523 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •