Sayfa 450/491 İlkİlk ... 350400440448449450451452460 ... SonSon
Arama sonucu : 3928 madde; 3,593 - 3,600 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Yok ben henüz dürtmedim bunu, kedi gibi izliyorum
    Zaten dün durtuldugu yerlerde yine. Asıl mesele kaynayan kurbağaya evrilecek mı onu görmek lazım. Hala hacimsiz ama! Bu ortamı fırsat bilip dökmek isterse sert yukarı alması akıllıca olur. Ama bunda o aklı göremedim şimdiye kadar genelde sömürüyor.. yatırım tavsiyesi değildir.

2. Daha aşağı gelemez mal kaptırır karax abiye Dandanakan hc nin kırmızı cizgisini ölümüne savunacaz yabcak bişii yok
    Tahtaci üüüle düşünür muhtemelen

16.96 Since 27 Aralık 2023

3. Şuanda 6 ziyaretçi! 1 alışmış, 1 alışmaya çalışan, 1 kurtulmaya çalışan üye ile devam ediyohh.. ytd

4. Karax hc umarım yanlış anlamıyorsun. Amacım kırmak değil, yani böyle olmasak bu hisse adamın ne moralini tutar ne de mutlu eder. Ben mecbur böyle makara kakara! Yoksa dobrovski olurdu durumlar. Ytd

5.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Dandanakan hc grafikimizi güncellemedi
    Siyah çizgi karax abinin ben kırmızı çizgiyi tutucam, kırılırsa karışmam
    Endekis zaten cortlamış durumda
    Tabii biz tahtacinin ne düşündüğünü düşündüğümüz için o da denüşük şey düşünebilür bizim düşündüğümüzü düşünerekten.
    Burda dura dura Filozof mu olucaz ne

6. Daha önce dedim ya birçok ünlü düşünür bu topikten çıkmıştır..
    Yine güldürdün su ortamda şunu yazarak. 😂
    (Endekis zaten cortlamış durumda
    Tabii biz tahtacinin ne düşündüğünü düşündüğümüz için o da denüşük şey düşünebilür bizim düşündüğümüzü düşünerekten.)

Ama onun avantajı şu?
    Biz düşünüyoruz ama o herkesin elini gördüğü için emirler anlamında!
    Biz sadece düşünüyoruz.
    Emirleri ve eli gören parayı kazanır. Ytd

7. Yani burada hem adaletsiz güç uygulanıyor hem kartlar onda. Para onda, ense kalin.
    Atıyorum; aşağıya karax hc kebap yemek için 5 lot girdi, sen yumurtalı pide için onunda aşağısina 1 lot alım girdin, Adam sana yumurtalı pideyi veda ediyor, ama karax hc nin kebabını vermiyor kendi yiyiyor. Senin lotun alım emrin karax hc dan daha fazla olsa sana pide vermez. Arada 4 lot fark var sen aslında karax hc dan yemiş oluyorsun pideyi. 😂
    Hep kasa kazanıyor.
    Avantajı kartları görmesi. Kartı dağıtan kasa...
    Ytd

8. Yok zaten ben bu tahtada çok nadiren kazanırım, çoğunlukla tahtaci beni öper
    O yüzden henüz dürtmedim, pasife yazıldım bekliyorum

Sayfa 450/491 İlkİlk ... 350400440448449450451452460 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •