Sayfa 493/493 İlkİlk ... 393443483491492493
Arama sonucu : 3944 madde; 3,937 - 3,944 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Bozkurt hc karac hc yi bilmem ama yılların borsacisisin.
    Bu hisse o dediğiniz yerlere gelir mi? Gelmez görmez olmaz anlamı çıkmasın ama olur mu? Neye gelicem?
    Hadi tut ki geldi, öyle bir hale sokarlar ki adamı almaya elin gitmez, nefesini keserler. Bırak almayı elindekini satmaya çalışırsın.
    Hadi geldi diyelim, sende almak istiyorsun ve bunca yasanmisliktan sonra ya da önce diğer hisselerde düştüğü varsayimiyla bunu alır mısın? Yoksa diğerlerini mı alırsın?
    Söylemek çok kolay ama bu işler öyle olmuyor.. ytd
    Gelir gelmez, nereye gelir nereye gider bilinmez bu tahtaciyi öpen biri asla çıkmaz spenc hc bu hisse o dediğiniz yere gelir mi sorusunu tam anlayamadım, nereye gelir demişim hiç hatırlayamadım. 130 taleyi ben demedim başkası dedi, 31 centi de Karax abi dedi.
    Ben endekis mühendisi olarak bist 100 ün 15bine kadar sürtünmesiz gidebileceğini tahmin ederim ama bunun nereye gideceğini asla tahmin edemem.
    Karax abinin demek istediği aslında endekis 8bin petko 20 endekis 9bin petko 20 endekis 10bin petko 20 endekis 11bin petko 21 endekis 12bin petko 22 endekis 15bin petko 25 gibi birşeyleri kastediyor muhtemelen, endekis düşerken de şırıl şırıl en önden koştuğuna göre, bu tahtaciya afedersin mok atması gayet doğal
    Diğer konuya gelicek olursak benim için alıp satmak çok kolay çünkü yılların borsacısıyım hemde hiç tereddüt etmeden 31 centte düşerse alırım hiç affetmem

16.96 Since 27 Aralık 2023

2. Ha bak son cümlen de geçiyor zaten.
    Peki pandemide öncesinden beri elinde tuttugun bir hisse var mı? Alıp satıp kazanmandan bahsetmedim ama.
    Çünkü sen alsatcisin.
    Bu yüzden 31 cente gelirse almanda sıkıntı olmaz, zaten. Ha 60 centte alıp satmissin ha 1 dolarda veya 30 centte.
    Ama bu 30 centte gelirse diğerleri kaça düşer. Bunu mu alırsın onları mı diye yazmıştım aslında. Ytd

3. Hocam karax hc gördüğü kâra ya da bilançoya gelmedi, bilanço sonrasi gapli açtı ve ertesi günde gapli açtı herkes gibi o da ikinci gapa dönüş olursa, sakalimi alırıma geldi. Muhtemelen sende öyle geldin. Ama bu seninde bildiğin ama bunu tahmin edemediğin Petkim yine aynı şeyi yaptı.
    Çok farklı bir tahtacısi var maalesef.. ytd

4. Kötü birşey yazmiyorum Bozkurt hc yanlış anlama lütfen.

5. Çok uzun vadeli hisse tutamam ben Tüpraş ı bile 3.ayda satarım o yüzden zengün olamıyorum
    Düşünsene 10 yıldır Tüpraş tuttuğumu

6. Gap falan bu tahtaciya hikaye, görmüyor musun gunicindeki hareketleri amaç Çin işkencesi, hep bir adilik peşinde. Acaba bugün ne yapsam nasıl acı cektiririm hesabı yapıyor. Kedi fare oynar gibi oynuyor.
    Aslında çok mu zor bu gapi düştüğü gibi alması. İstese istediği yere götürür, getirir.
    Adam tam bir filazof.. ytd

7. Ama şunu söylemek isterim.
    Zamanı gelince bu tahtayı kimse tutamayacak, kısrak gibi koştura koştura gideceğini hissediyorum. Ama ne zaman bilmiyorum.
    2031 olabilür belki

8. Arada yazmaya da gel renk oluyorsun topiğe 😊 yalnızlık kötü!
    Bir kaç eski arkadaş var sadece onlar genelde hep sessizlerdi. Son zamanlarda kartopu Hc var o sağolsun elinden geldiğince paylaşım yapıyor ama sessiz ve derinden. Ytd

Sayfa 493/493 İlkİlk ... 393443483491492493

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •