Sayfa 45/62 İlkİlk ... 35434445464755 ... SonSon
Arama sonucu : 489 madde; 353 - 360 arası.

Konu: MGROS - Migros Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by debo Yazıyı Oku
    Zararına satışlar

https://twitter.com/ZAMajans/status/...AUZZEU2rQ&s=19

CPH2205 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Benim eve yakın olana eşim gitmiş bugün birşey yokmuş doğru düzgün. Her yeri talan ettiler demek ki.

2209116AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Bence tahtanın bu kadar hırpalanmasının sebebi, düşük temettü. E, tek akıllı patron ve şirket profesyonelleri değil. Faiz vs. İşin hikâye kısmı. Umarım yaptıkları hatadan dönüp ilave temettü açıklarlar. Dalga geçer gibi 20 sent temettü mü verilir?
    Elbette ki dediklerim yatırım tavsiyesi değildir.

3. Enflasyon muhasebesi furyasında ,sisli tablodan iyi faydalanıyorlar...bilen bilmeyen herkes konuşuyor....

ben sadece buradaki uzun yolcu arkadaşlara ışık olması açısından,
    2023/09 sonu verilebilecek bedelsiz ile 2023/12 bedelsiz potansiyeline bakın ...o kadar...

Tabi kısa vade şirket fiyatı baya bir yere geldi...fiyat yukarı olur aşağı olur onu bilemem..

2024 yılı BEDELSİZ furyası olur...iyi mi olur kötü mü olur ...göreceğiz...

Rakibimiz faiz ...

Asla yatırım tavsiyesi değildir....

4. değerli hazirun,

özellikle ikste kimi hesaplar şirketin katarlılara satılacağını/satılabileceğini söylüyor, bunlar kıyı köşe tarzı hesaplar.

ama fikir jimnastiği yapmak ve gerçekten böyle bir durum olursa hazırlıklı olmak adına konuyu tartışalım mı?

böylesi bir durumda sizce satış fiyatı ne olur? tahtaya etkisi ne olur? satış sonrası hisseyi elde tutmak mantıklı olur mu?

5.  Alıntı Originally Posted by Davudiskender Yazıyı Oku
    değerli hazirun,

özellikle ikste kimi hesaplar şirketin katarlılara satılacağını/satılabileceğini söylüyor, bunlar kıyı köşe tarzı hesaplar.

ama fikir jimnastiği yapmak ve gerçekten böyle bir durum olursa hazırlıklı olmak adına konuyu tartışalım mı?

böylesi bir durumda sizce satış fiyatı ne olur? tahtaya etkisi ne olur? satış sonrası hisseyi elde tutmak mantıklı olur mu?
    Ortak sen patron olsan, olası bir satış hikayesinde şirketin piyasa değerini ayaklar altına alır mısın?
    Yoksa hakkettiği yerlere hatta üstüne getirerek mi masaya oturursun?

SM-A715F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Çünkü en az 600-650 arasında olması gerekirdi bimle kıyaslandığında.

7.  Alıntı Originally Posted by aboriste diwane Yazıyı Oku
    Ortak sen patron olsan, olası bir satış hikayesinde şirketin piyasa değerini ayaklar altına alır mısın?
    Yoksa hakkettiği yerlere hatta üstüne getirerek mi masaya oturursun?

son zamanlarda tanık olduğum durum şu, tahta fiyatı blok satış fiyatlarına göre oldukça yukarıda kalıyor. bu yüzden temkinli olmaya çalışıyorum.

bana sorsan bir şirketin ederi toplam varlıkları ve gelecekteki olası finansal kazançlarıyla harman edilir ama hayallerle gerçekler ayrı ayrı yaşar aboriste.

bana sorsalar 2.000 lira fiyat çekerim hisse başına, kim verir ki o parayı?

meselâ bana versinler hisse başı 2.000 lira, anında hisselerimi satarım katara.

8. Katarlılar alır mı parayı bastırırsa alır tabi ama ben X de baktım birkaç hesap yazmış takipçisi az olan birkaç hesap geçen yıl falanda yazmışlar. Alırlarsa tabi yüksekten satabilir ama ben sanmıyorum. Dedikodu gibi geldi.
    Ayrıca temettü düşük kaldı bedelsiz falan mı planlanıyor yaparlar mı bilmiyorum ama bu düzeltme işi de biraz artık uzadı gibi. 320-330 kardan 509 e geldi biraz daha İnsel yani kazancın çoğunu vermiş olacak bu enflasyonda üstelik. Ben biraz artırdım 500 altında da vermem aldığımı.

2209116AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 45/62 İlkİlk ... 35434445464755 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •