Sayfa 50/62 İlkİlk ... 40484950515260 ... SonSon
Arama sonucu : 489 madde; 393 - 400 arası.

Konu: MGROS - Migros Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by emperador Yazıyı Oku
    2014 de +250 mağaza açıılış hedefi ve 8.5 milyar TL yatırım harcaması hedefi var. Mağaza açılışı biraz azalmış olabilir ama epey açıldı. Belki daha risksiz yerlere hedef koydular ya da çok yüksek hedef göstermiyorlar bence migros sunumu güzel açıklamış. 2023 de 6.4 milyar yatırım harcaması yapmış.

2209116AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    bim 20 fk, Migros 9 fk iken satılıyorsa belki de güzel açıklayamadı, ben böyle düşünüyorum.

yatırımcı ilişkilerine farklı günlerde 2 adet bilgi isteyen mail attım, hiç oralı olmadılar.
    Elbette ki dediklerim yatırım tavsiyesi değildir.

2. Bizde ilave alım yaptık tepkiye oynadık ama, erken mi davrandık acaba???
    Paylaşımlarım kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ veya yönlendirme değildir.

3. derinlikli matriks vs. program kullananların Migros tahtasını canlı izlemelerini tavsiye ederim.

4.  Alıntı Originally Posted by Davudiskender Yazıyı Oku
    bim 20 fk, Migros 9 fk iken satılıyorsa belki de güzel açıklayamadı, ben böyle düşünüyorum.

yatırımcı ilişkilerine farklı günlerde 2 adet bilgi isteyen mail attım, hiç oralı olmadılar.
    Doğru diyorsunuz . Bilgi gelirse iletirmisiniz biEde

5.  Alıntı Originally Posted by emperador Yazıyı Oku
    Doğru diyorsunuz . Bilgi gelirse iletirmisiniz biEde

yanıt gelmeyecek. nerden biliyorum? benzer bir durum gayrimenkuller hakkında kimseye bilgi vermemek adına 2 sene evvel elli dereden su getirdiklerinde de yapmışlardı. özetle bu durumlar hoşuma gitmiyor.

6. merak ettiğim şey şu, eğer teb satışı açığa satışsa(zannetmiyorum ama) açıkta bunu yakalarlarsa hali nice olur?

7. yarım milyona yakın yabancı satışı ve 203 bin adet teb tarafından. hayrolsun.

8. Sanki zarar açıkladı namussuzlar. Beklenenden fazla kar geldi. Favök mavök hikaye sanki parasal pozisyon kazancı yok bir şey değil enflasyon muhasebesinin etkisi bu. Öz kaynakları kaç kat oldu. Mevcut enflasyonda devam ediyor bu kadar aşağı basmaları normal değil bekleriz.

Sayfa 50/62 İlkİlk ... 40484950515260 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •