Sayfa 60/62 İlkİlk ... 10505859606162 SonSon
Arama sonucu : 492 madde; 473 - 480 arası.

Konu: MGROS - Migros Ticaret

1. Bakan Işıkhan: Asgari ücrete ara zam yok - TRT Haber

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, temmuz ayında asgari ücrete ara zam olmayacağını, baştan nasıl konuşulduysa öyle olacağını söyledi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, AK Parti'nin TBMM Grup toplantısı öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Asgari ücrete ara zammın gündemde olmadığını belirten Işıkhan, başta nasıl karar alındıysa sürecin bu şekilde devam edeceğini aktardı.

En düşük emekli aylığının 10 bin lira olduğunu hatırlatan Işıkhan, temmuz ayında enflasyondan ya da sözleşmeden kaynaklanan farkların yansıtılacağını, bunun dışında asgari ücrette de herhangi bir ara zam vesaire düşünmediklerini söyledi.

TRT Haber internet sitesinde yayınlanan sözkonusu habere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://www.trthaber.com/haber/ekono...ok-851343.html

2. Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings, Migros Ticaret A.Ş.'nin 'AAA(tur)' olan ulusal uzun vadeli kredi notunu gözden geçirmiş ve en yüksek not olan 'AAA(tur)' olarak teyit etmiştir. Not görünümü de "durağan" olarak teyit edilmiştir.

(İşbu açıklamamız ile açıklamamızın İngilizce çevirisinde herhangi bir farklılık olması durumunda, Türkçe açıklama esas kabul edilecektir.)

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1273535

3. Migros Ticaret A.Ş. 17-04-2024 itibariyle 3.184.709 m² kapalı alana sahip, 3.170 Migros, 163 Macrocenter ve 81 Mion olmak üzere yurtiçinde 81 ilde 3.414 mağazayla hizmet vermektedir.

4. Migros'un Erzincan'da Lisanssız Güneş Enerjisi Elektrik Üretim Tesisi-1-2 Projesi ile İlgili ÇED Gerekli Değildir Kararı Verildi

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü web sitesinde yayınlanan ilanda konuya ilişkin şu bilgiler verildi:

ERZİNCAN ili TERCAN, ilcesi Darıtepe Köyü 102 Ada 7 ve 8 Nolu Parseller mevkiindeki Migros Ticaret A.Ş. tarafından yapılması planlanan 9,997 MWm (7,5 MWe) Kapasiteli Lisanssız Güneş Enerjisi Elektrik Üretim Tesisi-1 projesi ile ilgili olarak Bakanlığımıza sunulan PTD Dosyası incelenmiş ve değerlendirilmiştir ÇED Yönetmeliği'nin 17. maddesi gereğince 9,997 MWm (7,5 MWe) Kapasiteli Lisanssız Güneş Enerjisi Elektrik Üretim Tesisi-1 projesi'ne Valiliğimizce 'Çevresel Etki Değerlendirmesi Gerekli Değildir' kararı verilmiştir.

ERZİNCAN ili TERCAN, ilcesi Darıtepe Köyü 102 Ada 27 ve 37 mevkiindeki Migros Ticaret A.Ş. tarafından yapılması planlanan 9,997 MWm (7,5 MWe) Kapasiteli Lisanssız Güneş Enerjisi Elektrik Üretim Tesisi-2 projesi ile ilgili olarak Bakanlığımıza sunulan PTD Dosyası incelenmiş ve değerlendirilmiştir ÇED Yönetmeliği'nin 17. maddesi gereğince 9,997 MWm (7,5 MWe) Kapasiteli Lisanssız Güneş Enerjisi Elektrik Üretim Tesisi-2 projesi'ne Valiliğimizce 'Çevresel Etki Değerlendirmesi Gerekli Değildir' kararı verilmiştir.

5. Olumlu haber yağıyor...ama hisse bir türlü kafasını kaldıramıyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=-DiNWMxrvHc

18:36 sonrası mı!!! FONLAMA HİSSESİ olarak mı kullanılıyor!!!!! acaba!!!!

Asla yatırım tavsiyesi değildir...

Saygılar....

6. 6.5 ay önce 5 ekim 2023te 415 lira olan migros, enflasyonun %70'lerde olduğu, mevduat faizlerinin %55-60 aralığında olduğu bir dönemde 411.75lik fiyatıyla ekside.
    6.5 aylık alacağı var yatırımcılarının. Enflasyon farkı veya mevduat getirisi farkı en az %30 borçlu migros.
    Sabretmesini biliriz ama son bir aylık hareket tam anlamıyla mide bulandırıcı. Neyse bekleriz, bunu iyi deneyimledik tahtada.

SM-A715F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Migros Ticaret A.Ş. 19-04-2024 itibariyle 3.188.548 m² kapalı alana sahip, 3.177 Migros, 163 Macrocenter ve 81 Mion olmak üzere yurtiçinde 81 ilde 3.421 mağazayla hizmet vermektedir.

MAĞAZA AÇILIŞLARI SÜRDÜĞÜ SÜRECE BİZİM İÇİN SORUN YOK....

asla yatırım tavsiyesi değildir....

8. Valla yapacak birşey yok borsada enflasyon muhasebesi kaynaklı olsun millet hala şüpheci ya da para girişi yok vs.. Faizler de etkili tabi ama en azından migros yönetimi karar alıp geri alım yapacağız dese bile güzel olurdu. Temettü az verdin tamam ama neyse yaşayıp göreceğiz paylarımı çoğalttım. İlk çeyrek bilançoyu bekleme modundayım zaten yaz geliyor...

2209116AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 60/62 İlkİlk ... 10505859606162 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •