Sayfa 31/62 İlkİlk ... 21293031323341 ... SonSon
Arama sonucu : 492 madde; 241 - 248 arası.

Konu: MGROS - Migros Ticaret

1. Migros Ticaret A.Ş. 29-02-2024 itibariyle 3.177.368 m² kapalı alana sahip, 3.171 Migros, 162 Macrocenter ve 75 Mion

olmak üzere yurtiçinde 81 ilde 3.408 mağazayla hizmet vermektedir.

Migros'un toplam mağaza sayısı 31 Aralık 2023 itibariyle 3.363'e ulaştı

Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayınlanan şirket açıklaması aşağıda bulunuyor:

Şirketimiz, ekli listede belirtilen 31 adet Migros, 17 adet Migros Jet, 2 adet Macrocenter, kozmetik mağazacılığı formatında 23 adet Mion ve 1 adet Toptan formatında olmak üzere toplam 74 yeni mağazayı Aralık ayı içerisinde ekte belirtilen tarihlerde hizmete açmıştır.

31 Aralık 2023 itibariyle Şirketimizin toplam mağaza sayısı 3.363'tür. Şirketimizin toplam net satış alanı 1 milyon 930 bin metrekareye ulaşmıştır

3.408 - 3.363= 45 mağaza 2024 yılı nette artış....(kapananlarda oldu)

2.  Alıntı Originally Posted by emperador Yazıyı Oku
    Bilanço gelse de daha da ucuzlasak. Ve temettü ne kadar verecek merak ediyorum. Yüzde 50 demelerine istinaden yüksel bekliyorum minimum 10-12 lira olmalı. Bedelsiz bende sevmiyorum gereksiz. Mionların katkısını merak ediyorum. Gratis Watson lardan ne kadar pazar payı kapacaklar acaba?

2209116AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    sahada mion odaklı bir anım oldu, paylaşayım. personeli bahsettiğiniz markalara dair saygı çerçevesinde kasıtlı bir şekilde yokladım, bu şirketler çok güçlü gibisinden bir şeyler söyledim. mağaza yöneticisi hemen arkadaydı ve samimi bir ifadeyle biz, onlardan daha güçlüyüz ve yerimizi en sağlam şekilde olacağız dedi.

içimden dedim ve burada diyorum ki "olur, bu çocuklarla bu iş olur". demem o ki sanırım güzel günler, bizi bekler.
    Elbette ki dediklerim yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Davudiskender Yazıyı Oku
    sahada mion odaklı bir anım oldu, paylaşayım. personeli bahsettiğiniz markalara dair saygı çerçevesinde kasıtlı bir şekilde yokladım, bu şirketler çok güçlü gibisinden bir şeyler söyledim. mağaza yöneticisi hemen arkadaydı ve samimi bir ifadeyle biz, onlardan daha güçlüyüz ve yerimizi en sağlam şekilde olacağız dedi.

içimden dedim ve burada diyorum ki "olur, bu çocuklarla bu iş olur". demem o ki sanırım güzel günler, bizi bekler.
    Kadıköy altıyolda var bir mağaza kadıköye gidince genelde uğrarız. 2 katlı ufak bir mağaza çalışanlar gayet iyi ilgili. İşleri de iyi sanırım her gittiğinde müşteri var içeride. Bakalım etkisi ne kadar olacak ciroya..

2209116AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. artık 500leri geçelim, çoktan geçmeliydik. çok uzadı bu iş, verin 4 haneleri, huzur içinde çözülsün bu iş.

5. Bilanço açıklama tarihleri

konsolide bilançolar için son tarih 9 mayıs

konsolide olmayan şirketler için son tarih 20 mayıs

Anadolu Efes 6 martta , Bim 11 martta açıklayacak bizimkide çok geciknez sanırım. muhasebe standarı değiştiği için ek süre verildi şirketlere onun için biraz sarktı sanırım
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by Davudiskender Yazıyı Oku
    artık 500leri geçelim, çoktan geçmeliydik. çok uzadı bu iş, verin 4 haneleri, huzur içinde çözülsün bu iş.
    493.25 bölgesinde ikinci direnci var. Hacimli geçerse soluğu 502deki üçüncü dirençte alabilir.

SM-A715F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by aboriste diwane Yazıyı Oku
    493.25 bölgesinde ikinci direnci var. Hacimli geçerse soluğu 502deki üçüncü dirençte alabilir.

Emekli62 abimizin birkaç tuşa basmasına bakar. Eyyyy tahtacı sen kimsin ya?

8.  Alıntı Originally Posted by Davudiskender Yazıyı Oku
    Emekli62 abimizin birkaç tuşa basmasına bakar. Eyyyy tahtacı sen kimsin ya?
    15 dk geriden alış miktarı 1.18 mn. Satış 681 bin.

Sayfa 31/62 İlkİlk ... 21293031323341 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •