Sayfa 49/61 İlkİlk ... 39474849505159 ... SonSon
Arama sonucu : 487 madde; 385 - 392 arası.

Konu: MGROS - Migros Ticaret

1. ufak bir miktar aldım portfoyde bulunsun dedim ilerisi için bende olumlu baksam da yakın zamanda güzel primlenmiş kısa vadecileri biraz üzebilir diye düşünüyorum.Dinlenmesi normaldir.Endeks bozzarsa aşağıda bence maksimum 380 yakar gibi.
    Buradaki görüşler kişisel görüşlerimdir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by baran6734 Yazıyı Oku
    ufak bir miktar aldım portfoyde bulunsun dedim ilerisi için bende olumlu baksam da yakın zamanda güzel primlenmiş kısa vadecileri biraz üzebilir diye düşünüyorum.Dinlenmesi normaldir.Endeks bozzarsa aşağıda bence maksimum 380 yakar gibi.
    böyle acımasız devam ederlerse 320ler bile gelebilir. sonuçta güç onlarda ve hiç gözünün yaşına bakmadan mal satıyorlar. 350 bin lot yabancı satışı oldu bile bugün, başka bir kurumdan alış yapıyor olabilir elbette.
    Elbette ki dediklerim yatırım tavsiyesi değildir.

3. Bende ilave aldım bugün. Bu kadar bastılar artık sonlara doğru gelmişizdir diye umuyorum. Yapacak bir şey yok. 500 lerden vermediğim malı buradan hiç vermem. Temettüyü alırım tutarım

2209116AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by emperador Yazıyı Oku
    Bende ilave aldım bugün. Bu kadar bastılar artık sonlara doğru gelmişizdir diye umuyorum. Yapacak bir şey yok. 500 lerden vermediğim malı buradan hiç vermem. Temettüyü alırım tutarım

benimkisi malı buradan vermekten ziyade yönetimin ve yatırımcı ilişkilerin belki başarısız belki ilgisiz iletişim modeli. bu tarz şirketler beni hep ürkütür. umarım, içeride bir şeyler yanlış gitmiyordur. canım bir başarı hikâyesini berbat etmezler umarım.

tahta hareketleri benim çok umurumda olmaz ama temettü konusundaki aymazlıkları ve bahsettiğim iletişim konusundaki sessizlikleri, yavaşlayan büyüme vs. çok hoşuma gitmiyor açıkçası.

böyle bir profil, hisse isterse 3 katına gitsin beni tedirgin eder.

5.  Alıntı Originally Posted by Davudiskender Yazıyı Oku
    böyle acımasız devam ederlerse 320ler bile gelebilir. sonuçta güç onlarda ve hiç gözünün yaşına bakmadan mal satıyorlar. 350 bin lot yabancı satışı oldu bile bugün, başka bir kurumdan alış yapıyor olabilir elbette.
    Saat 15.03 itibariyle alış toplamı : 806 bin satış 740 bin.
    Satan olduğu kadar hatta fazlasıyla alan var. Ama tahta yapıcının da bir amacı hedefi var.

SM-A715F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by aboriste diwane Yazıyı Oku
    Saat 15.03 itibariyle alış toplamı : 806 bin satış 740 bin.
    Satan olduğu kadar hatta fazlasıyla alan var. Ama tahta yapıcının da bir amacı hedefi var.

SM-A715F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

saat 15.23
    satanlar
    küsuratlı
    bofa 142 bin
    teb 127 bin
    hsbc 73 bịn
    qnb 23 bin

7.  Alıntı Originally Posted by Davudiskender Yazıyı Oku
    benimkisi malı buradan vermekten ziyade yönetimin ve yatırımcı ilişkilerin belki başarısız belki ilgisiz iletişim modeli. bu tarz şirketler beni hep ürkütür. umarım, içeride bir şeyler yanlış gitmiyordur. canım bir başarı hikâyesini berbat etmezler umarım.

tahta hareketleri benim çok umurumda olmaz ama temettü konusundaki aymazlıkları ve bahsettiğim iletişim konusundaki sessizlikleri, yavaşlayan büyüme vs. çok hoşuma gitmiyor açıkçası.

böyle bir profil, hisse isterse 3 katına gitsin beni tedirgin eder.
    2014 de +250 mağaza açıılış hedefi ve 8.5 milyar TL yatırım harcaması hedefi var. Mağaza açılışı biraz azalmış olabilir ama epey açıldı. Belki daha risksiz yerlere hedef koydular ya da çok yüksek hedef göstermiyorlar bence migros sunumu güzel açıklamış. 2023 de 6.4 milyar yatırım harcaması yapmış.

8.  Alıntı Originally Posted by Davudiskender Yazıyı Oku
    saat 15.23
    satanlar
    küsuratlı
    bofa 142 bin
    teb 127 bin
    hsbc 73 bịn
    qnb 23 bin
    teknik olarak tepkinin tam zamanları ve yeri ama ısrarla basıyorlar. robotları çalıştırdıkları anda aşağı ve yukarı soluğu nerde alırız? talih...

Sayfa 49/61 İlkİlk ... 39474849505159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •