Sayfa 52/62 İlkİlk ... 2425051525354 ... SonSon
Arama sonucu : 489 madde; 409 - 416 arası.

Konu: MGROS - Migros Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by emperador Yazıyı Oku
    Aynen yapacak bir şey yok.

2209116AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben alışkınım, birkaç ay ekran kapatırım olur biter.
    Elbette ki dediklerim yatırım tavsiyesi değildir.

2. Maşallah salıdan pazartesiye 5 seans gününde şirketin piyasa değeri 17 milyar eridi. Ve bu şirketten buna ilişkin en azından bir açıklama ile soğutma-durdurma hamlesi yok.
    Altpazarda işlem gören şirketlerde ancak görülebilecek hareketler. Enteresan gerçekten.

SM-A715F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Bu nedir, 18.00 sonrası 6.7.nci kap atıyorlar. Midem bulandı bakmıyorum artık... muhtemelen boş beleş kaplardır

4.  Alıntı Originally Posted by aboriste diwane Yazıyı Oku
    Bu nedir, 18.00 sonrası 6.7.nci kap atıyorlar. Midem bulandı bakmıyorum artık... muhtemelen boş beleş kaplardır

Aynen boş boş kap . Bende bir şey var diye baktım

2209116AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by Davudiskender Yazıyı Oku
    sayın magnefito, kalpten götürmeyin bizi. zaten ülke stresli. dejavu olmasın. ileri, ileri ve daim ileri olsun artık. dünya kadar badire atlattık şirkette. güzel günleri görelim artık. bu arada yabancı tatlı tatlı satmaya devam ediyor. tahtayı hırpalamasınlar yeter. bu şirketin mevcut koşullarda alıcısı çok, Allah'a şükür.
    Herşey gönlünüzce olsun. Geçmişten bir anı olarak yazmıştım. Gerçekleşicek diye bir durum kesinlikle değil. İnşallah en kısa sürede kendini toparlar hisse.

6. Boş kap değil gelen...Faaliyet raporu gelmiş. Sürdürülebilirlik raporu gelmiş..

7. Kısa vade için nane molla bir bilanço gelmişti. Fiyatlamanın yeterince cezalandırdığını düşünüyorum.

Hızlı düşüşün sebebi biraz tahtadaki sığlık, mal satmak isteyen de almak isteyen de istediği lotları bulamıyor tahtada. Bu tip panik günlerinde düşüşler sığ tahtalarda biraz daha sertleşiyor maalesef.

8.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Kısa vade için nane molla bir bilanço gelmişti. Fiyatlamanın yeterince cezalandırdığını düşünüyorum.

Hızlı düşüşün sebebi biraz tahtadaki sığlık, mal satmak isteyen de almak isteyen de istediği lotları bulamıyor tahtada. Bu tip panik günlerinde düşüşler sığ tahtalarda biraz daha sertleşiyor maalesef.
    Bugün hacimli düştü. Mal almak isteyen herkese bir haftadır cömertçe dağıtıyorlar diye düşünüyorum ki hacimler de bunu doğrular nitelikte. Bakalım bunun ardından başka bir şey çıkacak mı?

Faaliyet raporunda patron demiş ki yeni iş kollarında atılımlara imza atacağız, büyüyeceğiz falan.

Fiyata çok takılmam, yıllardır tahtadayım, iner çıkar neredeyse hiç umursamam ama tahta sahipsizmiş gibi adeta saldırılmasını kendi adıma hazmedemiyorum. İsterse 10 kat prim yapsın. Ben bu tarz mütecaviz hareketlere muhatap olmamak için yıllardır dünya kadar tahtadan uzak duruyorum ama heyhat…
    Elbette ki dediklerim yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 52/62 İlkİlk ... 2425051525354 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •