Sayfa 61/61 İlkİlk ... 1151596061
Arama sonucu : 487 madde; 481 - 487 arası.

Konu: MGROS - Migros Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by emperador Yazıyı Oku
    Valla yapacak birşey yok borsada enflasyon muhasebesi kaynaklı olsun millet hala şüpheci ya da para girişi yok vs.. Faizler de etkili tabi ama en azından migros yönetimi karar alıp geri alım yapacağız dese bile güzel olurdu. Temettü az verdin tamam ama neyse yaşayıp göreceğiz paylarımı çoğalttım. İlk çeyrek bilançoyu bekleme modundayım zaten yaz geliyor...

2209116AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    İlk çeyrek mayısta gelir mi?

SM-A715F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by aboriste diwane Yazıyı Oku
    İlk çeyrek mayısta gelir mi?

Geçen birisi yazmıştı ilk çeyrekler için haziran tarihi son diye gelebilir ilk çeyrek

3. muhasebe sistemindeki değişim nedeniyle bilançolar hep aksadı....

2. dönemden sonra düzelir diye düşünüyorum...

şirketimizin enerji ile ilgili Ges projeleri var 5 ya da 6 tane.... Bunlar tamamlanınca şirketin en önemli gider kalemlerinden birisi olan enerjide bayağı bir tasarrufa gidilicek. Buda kar marjını artıracak. Nasreddin Hocanın tüy hikayesine benziyor olsada biraz 1 yıl içinde bu etkiyi tamamen hissedeeğiz diye düşünüyorum
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by carlislecullen Yazıyı Oku
    muhasebe sistemindeki değişim nedeniyle bilançolar hep aksadı....

2. dönemden sonra düzelir diye düşünüyorum...

şirketimizin enerji ile ilgili Ges projeleri var 5 ya da 6 tane.... Bunlar tamamlanınca şirketin en önemli gider kalemlerinden birisi olan enerjide bayağı bir tasarrufa gidilicek. Buda kar marjını artıracak. Nasreddin Hocanın tüy hikayesine benziyor olsada biraz 1 yıl içinde bu etkiyi tamamen hissedeeğiz diye düşünüyorum
    https://x.com/apara_tv/status/1783161476897018318

5.  Alıntı Originally Posted by aboriste diwane Yazıyı Oku
    https://x.com/apara_tv/status/1783161476897018318

Şirketim toplam elektrik giderlerinin 1/3 nü bu şu anki GES ler karşılayacak.(genel kurulda söylediler..)

6. NET mağaza açılış hızının yavaş gitmesi sebebi GES lere öncelik veriyor olabilir mi?

7. Endeks 10 bine gelmiş vay arkadaş... 440 neymiş ya bu.. Çatır çatır 2.5 ayda 327 lerden 509 leri gören kağıt kafayı kaldıramıyor.

Sayfa 61/61 İlkİlk ... 1151596061

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •