Sayfa 30/62 İlkİlk ... 20282930313240 ... SonSon
Arama sonucu : 489 madde; 233 - 240 arası.

Konu: MGROS - Migros Ticaret

1. 470 'in altına sarktıysa da çok durmadı, direndi maşallah 470 eşik seviye gibi oldu..
    en belirgin beklenti yıllık bilanço , akabinde temettü verip vermeyeceği konusu da fiyatlanacaktır.
    181 mil sermaye ile ciddi bir büyüme sağlıyor... bedelsiz konusunda bir kenarda dursun

2.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    470 'in altına sarktıysa da çok durmadı, direndi maşallah 470 eşik seviye gibi oldu..
    en belirgin beklenti yıllık bilanço , akabinde temettü verip vermeyeceği konusu da fiyatlanacaktır.
    181 mil sermaye ile ciddi bir büyüme sağlıyor... bedelsiz konusunda bir kenarda dursun
    Umarım bedelsiz yapmaz, nerde çokluk orada karmaşa. Az lot, bol temettü, çok kazanç, bence en iyisi.
    Elbette ki dediklerim yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Davudiskender Yazıyı Oku
    Umarım bedelsiz yapmaz, nerde çokluk orada karmaşa. Az lot, bol temettü, çok kazanç, bence en iyisi.
    evet haklısınız, bölündüklerinde toparlamaları uzun sürüyor,

4. Migros Ticaret A.Ş. 28-02-2024 itibariyle 3.173.615 m² kapalı alana sahip, 3.170 Migros, 160 Macrocenter ve 75 Mion olmak üzere yurtiçinde 81 ilde 3.405 mağazayla hizmet vermektedir.

Günaydınlar...
    Gayrimenkul fiyatları aşağıya gelmeye başlayınca doğal olarak kiralarda aşağıya geliyor...
    Ocakta ağırdan gitmesi...yeni yeni gaza basmaya başlaması gibi geliyor...
    Sonuçta uzun süreli bir kira sözleşmesi yapılar...yüksek başlarsa sonraki yıllarda yüksek kira ödenmesi demek.

[B]Efes Adriyatik`ten Çin`e içecek devi olmaya hazırlanıyor.(2004 yılları)[/B]

Migros "Her güne yeni bir mağaza açılışı"

Bu Anadolu grubu ile ortak olunur....

Asla yatım tavsiyesi değildir.

Saygılar...

5. bu arda 27 şubat itibariyle yabancı payı %44 geçti...

6.  Alıntı Originally Posted by CARİ Yazıyı Oku
    Migros Ticaret A.Ş. 28-02-2024 itibariyle 3.173.615 m² kapalı alana sahip, 3.170 Migros, 160 Macrocenter ve 75 Mion olmak üzere yurtiçinde 81 ilde 3.405 mağazayla hizmet vermektedir.

Günaydınlar...
    Gayrimenkul fiyatları aşağıya gelmeye başlayınca doğal olarak kiralarda aşağıya geliyor...
    Ocakta ağırdan gitmesi...yeni yeni gaza basmaya başlaması gibi geliyor...
    Sonuçta uzun süreli bir kira sözleşmesi yapılar...yüksek başlarsa sonraki yıllarda yüksek kira ödenmesi demek.

[B]Efes Adriyatik`ten Çin`e içecek devi olmaya hazırlanıyor.(2004 yılları)[/B]

Migros "Her güne yeni bir mağaza açılışı"

Bu Anadolu grubu ile ortak olunur....

Asla yatım tavsiyesi değildir.

Saygılar...
    27 şubat itibariyle bu ay 35 mağaza açılmış. Bugun ve yarınki açılışlar dahil degil.

SM-A715F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Bilanço gelse de daha da ucuzlasak. Ve temettü ne kadar verecek merak ediyorum. Yüzde 50 demelerine istinaden yüksel bekliyorum minimum 10-12 lira olmalı. Bedelsiz bende sevmiyorum gereksiz. Mionların katkısını merak ediyorum. Gratis Watson lardan ne kadar pazar payı kapacaklar acaba?

2209116AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Pegasus %388 bedelsiz bölünme ile sermaye artışı kararıyla bugün kırmızı ortamda primini yaptı. Öyle görülüyor ki; bu yıl bedelsiz bölünme yılı olacak birçok şirkette.

SM-A715F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 30/62 İlkİlk ... 20282930313240 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •