Sayfa 26/49 İlkİlk ... 16242526272836 ... SonSon
Arama sonucu : 392 madde; 201 - 208 arası.

Konu: GOODY - Goodyear

https://news.goodyear.eu/
    https://www.linkedin.com/feed/hashta...ds=goodyearces
    https://www.goodyear.eu/en_gb/consumer.html

goodyear=teknolojik gelişim olmuş, çağ atlıyor...borsada da atlayacak, ben inanıyorum...

--bügün YK ve bofa robatları iyi çarpılmışlar...
    --alımların devamı gelirse biraz daha gidebilir...iki gün üst üste zor gidiyor...
    --endeks 8000 in üzerinde kalabilirse, ve dışarıdaki hava da yumuşarsa 20 nin üzerine çıkabiliriz de...
    --hissede yatırım ve emeklik fonları haricinde pek veren de kalmadı ama...onlar da sürekli veriyorlar...muhtemelen fonlardan bireysel yatırımcılar pozisyon kapatıyorlar; onlar da mecburen satıyorlar sanırm.... bu fiyatlardan satmaları için bir sebep göremiyorum...
    --hissede 4. ayımı da tamamladım...

3.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --bügün YK ve bofa robatları iyi çarpılmışlar...
    --alımların devamı gelirse biraz daha gidebilir...iki gün üst üste zor gidiyor...
    --endeks 8000 in üzerinde kalabilirse, ve dışarıdaki hava da yumuşarsa 20 nin üzerine çıkabiliriz de...
    --hissede yatırım ve emeklik fonları haricinde pek veren de kalmadı ama...onlar da sürekli veriyorlar...muhtemelen fonlardan bireysel yatırımcılar pozisyon kapatıyorlar; onlar da mecburen satıyorlar sanırm.... bu fiyatlardan satmaları için bir sebep göremiyorum...
    --hissede 4. ayımı da tamamladım...
    Aktivist yatırımcı baskılara devam ediyor. Sonunda Ceo da değişti.

Goodyear Tire & Rubber Co GT.O is expected to name Stellantis STLAM.MI executive Mark Stewart as its new CEO following a pressure campaign by activist investor Elliott Investment Management L.P

Piyasa bu haberlere olumlu tepki veriyor. Abd'de Goodyear hissesi tekrar yükselişe geçti.

Turkiye de uykuya devam

--fonlar dışında kalan mal bence çok toplu fonlardakilerin bir kısmı da (emeklilik dışı) spek-tahta yapıcıdadır...
    --istedikleri gibi oynuyorlar...fazla alan oldu mu ellerinden almak için bin bir alavere dalavere...
    --dünkü hareket karşılıklı yükseliş idi...bugün yukarı çekip yedirdikten sonra bpfayı gösterip aşağı bastılar...daha aşağıdan almak için yarın da kıçını yırtarlar...

Goodyear Tire & Rubber Co., eski Stellantis yöneticisi Mark Stewart'ı yeni CEO olarak atadı.

Salı günü Stellantis , Kuzey Amerika'nın baş operasyon sorumlusu olarak görev yapan Stewart'ın yerine Stellantis Meksika'nın şu anki başkanı Carlos Zarlenga'yı atayacağını duyurdu.

Goodyear'da Stewart, daha önce emekli olmayı planladığını açıklayan Richard Kramer'in yerini alacak. Kramer, 14'ü başkan, CEO ve başkan olarak olmak üzere Akron, Ohio merkezli Goodyear'da 24 yıl çalıştı.

Kramer, geçiş sürecine yardımcı olmak amacıyla Goodyear'a danışmanlık sıfatıyla hizmet etmeye devam edecek.

Stewart, 29 Ocak'tan itibaren CEO ve başkan olacak. Aynı zamanda yönetim kurulu üyesi olacak.

Goodyear yönetim kurulunun 2019'dan bu yana bağımsız baş yöneticisi olan Laurette Koellner, icracı olmayan yönetim kurulu başkanı olacak.

Ferrari, Abarth, Alfa Romeo, Chrysler, Citroën, Dodge, DS, Fiat, Jeep, Lancia, Maserati, Opel, Peugeot, Ram ve Vauxhall markalarının sahibidir. Türkiye Merkezli TOFAS ile işbirliği içindedir ve TOFAS Stellantis Markalarının Türkiye temsilcisi konumundadır.
    --yenice ceo ile yeni zirvelere yelken açmaya...

--yeni CEO buralardan iş çıkarır herhalde..

Kurumsal Giriş ve Çıkışlar
    Bir dizi büyük yatırımcı yakın zamanda GT varlıklarını değiştirdi. BlackRock Inc., Goodyear Tire & Rubber hisselerindeki pozisyonunu 1. çeyrekte %7,6 artırdı. BlackRock Inc., son çeyrekte ilave 2.528.942 hisse satın aldıktan sonra şu anda 511.113.000 $ değerindeki şirket hisselerinin 35.767.231 hissesine sahip. Vanguard Group Inc., Goodyear Tire & Rubber hisselerindeki pozisyonunu 1. çeyrekte %1,6 artırdı. Vanguard Group Inc., son çeyrekte ilave 437.114 hisse satın aldıktan sonra şu anda 405.113.000 $ değerindeki şirket hisselerinin 28.349.435 hissesine sahip. Dimensional Fund Advisors LP, Goodyear Tire & Rubber hisselerindeki pozisyonunu 1. çeyrekte %3,6 artırdı. Dimensional Fund Advisors LP, son çeyrekte ilave 431.192 hisse satın aldıktan sonra artık 175.213.000 $ değerindeki şirket hisselerinin 12.260.862 hissesine sahip. Wellington Management Group LLP, 3. çeyrekte Goodyear Tire & Rubber hisselerinden yaklaşık 125.650.000 $ değerinde yeni bir pozisyon satın aldı. Son olarak State Street Corp, Goodyear Tire & Rubber hisselerindeki pozisyonunu 1. çeyrekte %2,7 oranında artırdı. State Street Corp, son çeyrekte ilave 260.929 hisse satın aldıktan sonra şu anda şirketin 110.780.000 $ değerindeki 10.052.612 hissesine sahip. Kurumsal yatırımcılar şirket hisselerinin %80,05'ine sahiptir.
    https://www.marketbeat.com/instant-a...rt-2024-01-18/

--bizde ise tersi oluyor...

...........emeklilik --- yatırım fonları
    haftalık -287.452.......-229.514
    aylık.... -62.666........-160.756
    3aylık-2.765.018.......-3.263.892

İşte Goodyear'ın Akıllı Lastikleri Ne Yapacak?

Goodyear Lastik teknolojisi, genişletilmiş EV menzili ve daha uzun ömürle birlikte gelişmeye devam ediyor , peki ya elektronik olarak bağlanan akıllı lastiklere sahip olsaydık?

Goodyear, bu varsayımsal soruyu ZF, Gatik ve TDK'daki kişilerin yardımıyla Goodyear SightLine adını verdiği bir girişimle yanıtlıyor.

Goodyear, ABS durma mesafelerinin iyileştirilmesinden otonom kamyonların izlenmesine, suda kızaklamayı tespit edip tepki vermeye kadar lastik istihbaratına güveniyor. https://finance.yahoo.com/news/goody...214700043.html

Sayfa 26/49 İlkİlk ... 16242526272836 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •